Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt lefogyhatok...

Egy hónap alatt lefogyhatok 4-7 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 13 Éves lány vagyok 161 cm és 61 kg!!

Nem tetszettem magamnak így bele vágtam a fogyókúrába nagy kitartással és erővel! :) 54-55 kg szeretnék lenni!! Szóval íme az étrendem:

Reggeli: Egy kifli bele olvasztva sajtot, egy pohár Jogobella joghurt!

Ebéd: Amit éppen anyukám főzött, de ő a csirkét is főző zacskóban főzi stb. Szóval nem túl zsíros ételek,de azért annyi hogy jól lakjak!!

Uzsonna:Egy tányér magvas gabona pehely

Vacsora:Egy pohár joghurt

Ja és sok almát szoktam enni egy nap!!Nem iszok cukros űditőket csak vizet!!

Ja és ehhez sportolok minden nap egy óra hosszát szoba biciklizem!!És ugye a heti 2 tesi óra!!:)


Ezzel egy hónap alatt fogyhatok 6-7 Kg-t??

Sok választ kérek, Minden féle jó tanácsot szivesen látok :) Előre is nagyon szépen köszönöm!!!!!!


2011. nov. 7. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, 6-7 kilót szeretnék lefogyni nem pedig 4-et!!:)
2011. nov. 7. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! ez egy kőkemény diéta, attól függően, hogy mennyi almát eszel, mert azt is túlzásba lehet vinni

a sok víz az fontos, a sport meg hasznos

1 hónap alatt, ha ezt végig betartod, akkor lehetséges lefogyni a 6-7 kilót, de ez rettenetesen nehéz és egészségtelen, tönkrecsaphatod már 1 hónappal is a hormonháztartásod (ugye egy fiatal lány vagy még...), legyengülhetsz, az agyad is rámehet kicsit :)

gondolom olvastad te is itt, hogy életmódváltás szükséges és a te korodban nem jó kemény diétába kezdeni, főleg úgy, hogy nincs rajtad 15+ kg felesleg

az én tanácsom: az 55 kg az legyen az első célod, mert alkattól függ, de az is lehet sok a 161 centihez

és próbáld meg kitűzni február 1-et ennek elérésében... sportolj ha örömödet leled benne, de sose éhezz. ezt egy kicsi odafigyeléssel meg tudod csinálni és meg is szokod, hogy odafigyelsz arra, hogy mennyit mozogsz és mit eszel.

2011. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! De már kitűztem magamnak a jövő hónapot mert Decemberben jönnek az ünnepek és így nem bírom tartani ezt az élet módot :SS Bár decemberbe sem szeretnék túl sokat enni nehogy vissza hízzam! Amugy nekem ez nem megerőltető, nem tudom miért de nem vagyok éhes sőt élvezem a fogyókúrát!A tanulás is lefoglal és még egy csomó dolog és így nem gondolok a kajára!! :))
2011. nov. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!