Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát csináltál végig...

Milyen diétát csináltál végig sikeresen?

Figyelt kérdés

90 napos, Atkins, 13 napos, stb.


KÉREM,CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJANAK!!!!

(Kioktatás nem kell, "egészséges életmód", "duplája jön majd vissza" szöveg sem, ezeket már réges régen elolvastam és felfogtam, most más szempontból vizsgálom a kérdést!


Köszönöm azokat, akik ténylegesen a kérdésre válaszolnak! Egyéb esetben - jár.


2011. nov. 8. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:

tur.bó diéta. 25 kg-t fogytam, nem jött vissza semmi. imádom, hogy megnéznek a férfiak :)

19L

2011. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezek nem diáták, nem kioktatásból, tényközlésből írom.

sima szálkásító étrend, nekem is és bárki másnak is működik, ugyan úgy ahogy pl. a szíved is működik, ha ezt olvasod.

2011. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szintén sima szálkásító diéta+ életmód váltás ami mellett súlyzós + küzdősport edzés+laza aerob.Volt rajtam egy jó adag izom is de nagyon zsíros voltam, most kockás a hasam jah és 95-ről fogytam 72 re. 21/F
2011. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A saját magam által kitalált diétát. :) kb. 10 kg-t fogytam vele, remélem nem jön vissza. :) (Sőt, még szeretnék fogyni.)


Igazából inkább a mennyiséget csökkentettem, este viszont már vagy semmit, vagy csak főtt tojást eszem.

Reggelizni munkanapokon szoktam, mert akkor korán kelek. Péksütit (de nem egy nagy valamit kell elképzelni).

Ebédre fél adag rántott csirke és savanyúság, fogyáshoz ált. köret nélkül.

Néha kis csoki vagy süti is belefér. :)


Nekem ez vált be.

2011. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kcal számlálás, cukrok, lisztek, zsíros kaják elkerülése, ez tényleg bevált. Csinálom azóta is.

(13 naposat elkezdtem, nem tudtam végig csinálni, de nem is bánom.)

2011. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem diétáztam, hanem életmódon változtattam. 76 kg voltam, most 50.
2011. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem akar senkit kioktatni, csak sokan vannak, akik ellenzik (velem egyetemben) a különböző diétákat, nem is ok nélkül.

Viszont kérdésedre válaszolva ismerősöm a tu.rbó diétával fogyott le, de most bajban van, mert mivel nem változtatott az étrendjén fél év elteltével a kilók kezdenek visszakúszni...

Vagyis a tu.rbó diétát fenntartásként újra elkezdte fogyasztani, csak nem olyan mennyiségben

2011. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lifetilt-es módszerrel 10 kg-t, és nem jött vissza, mert pár apróságot változtattam a régi étkezési szokásaimon (ritkán van édesség, gyorskaja, cukor helyett pötty, olaj helyett grillezés, kóla helyett light, sültkrumpli helyett krumplipüré vagy rizs, ebédkor 1 adag hús, fél adag köret, vacsira nincs kenyér, sok zöldség).

de ami miatt sikerült, az nem egyszerűen az volt, hogy csak úgy elkezdtem, hogy majd lesz valami meg remélem tartani fogom, mert így már nagyon sok diétát elkezdtem és 1 héten belül bele is buktam. Erre tudatosan készültem hetekig, kiragasztottam az étrendet, edzéstervet, vettem kondibérletet, futócuccot, vitaminokat, minden vasárnap bevásároltam a szüks kajákat, és mivel elég sok volt a befektetés, nem volt pofám feladni. Nem azért költöttem az egészre majd' 15 ezret, hogy utána ugyanolyan hájas disznóként éljek tovább. De a befektetés megtérült, nagyon látványos volt a változás.

10 hetet kellett áldoznom az életemből erre, és ha belegondolok, nagyon megérte. Mindenki azt hiszi, hogy le tud fogyni 13 nap alatt (én is azt hittem), de nem sikerül, akkor 90 nap alatt, de azt is feladja, "mindent eszek csak kevesebbet", nálam 2-3 hét után elszaladt velem a ló, és ugyanott tartottam. legalább 3-4 évet sz.rtam el ezekre a kamudiétákra, ehhez képest a 10 hét nagyon is jó idő :)

2011. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás plusz szálkásító étrend,de emellett fél év után falásrohamaim voltak,elég egyhangú volt már és kívántam a finom kajákat.

Így most szintén maradt a kalóriaszámolás és azt eszek amit megkívánok(majdnem) és csak olyan ételeket veszek amire rá van írva a kcal érték. Ez is bejött ,mert az utolsó kilóimat így adtam le.

De emellett rengeteg sport is társult:)

2011. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13 napos, - 5 kg

Kalóriaszámolás, -20 kg

2011. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!