Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire lefogyok 50...

Mennyi idő mire lefogyok 50 Kg-ot?

Figyelt kérdés

100 Kg vagyok, 35 éves nő.


1:kb Mennyi idő mire lefogyok?

2: Lehet e olyan tökéletes bőröm mintha mindig is 50 Kg lettem volna?


2011. nov. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

1, egy év kb. +- pár hónap

2, nem :(

2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. 1-2 év

2. Valószínűleg nem.

2011. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen kezdtem el fogyózni, munka+háztartás mellett amennyi időm volt, azt sportolással töltöttem, az étkezésemre is nagyon odafigyeltem, így sikerült 40 kilót leadnom valamivel több, mint fél év alatt. Meglepődtem, hogy ilyen gyorsan ment, de ha igazán akarod és beleadsz mindent, akkor neked is sikerülhet. 100 kiló nem annyira sok, mint amilyennek így leírva tűnik. A bőröd is lehet tökéletes, ha rendesen csinálod az edzést és a diétát, plusz kipróbálhatsz pár módszert, amiket a neten találsz. Kozmetikustól is kérhetsz tanácsot ezügyben, nekem sokat segített az enyém. Szóval igen, lehetséges, hogy 1 éven belül lefogyj, és a bőröd is lehet szép, de akkor tényleg mindent bele kell adnod. Kitartás! Sok sikert!
2011. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem dietaval, hanem az etkezesi szokasod megvaltoztasaval fogyozol, es rendszeres mozgassal, masszirozassal, akkor igen. Ehhez akarat, turelem es kitartas kell, lassu, viszont szep lesz az eredmeny.

Egy ditaval tonkre mesz testileg-lelkileg, s ha nem mozogsz, akkor a borod sem lesz a regi, ezert fontos, hogy lassan, es egeszsegesen vegezd el a fogyast.

2011. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 120 kilóról indultam tavaly novemberben, most vagyok 101.

Különben egyre szebb a bőröm, pl a striáim már nem is látszanak.

2011. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en 103kg-san kezdtem a dietamat szeptember végén, most -12kg-val vagyok konyebb, epp tegnap raktam fel ide kepet, h latszik e kulonbsseg, mer a korulottem lévok nem latjak..és orultem a valaszoknak. de kitartas kell, és szerintem nem dieta hanem eletmodváltás..nekem fehérjedús étrendem van..en ezt ajanlanam :))
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Diéta alatt nem azt kell érteni, hogy csak zöldséget egyen és éheztesse magát... diéta például az is, ha az addigi összevissza étkezés helyett rendszeresen eszik, nem tömi tele magát minden alkalommal, nem eszik egészségtelen ételeket, odafigyel rá, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot, kalóriát stb. visz be...


"A diéta szó gyógyélelmezést jelent, vagyis a szervezet megváltozott állapotához igazodó táplálást, táplálkozást. Minden fogyókúra diéta, de nem minden diéta fogyókúra!"

2011. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehet, TV-ben is volt hogy lefogyott több 10 kg-t és most modellnek megy ;)
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!