Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Depressziós lettem, mert PCOS...

Depressziós lettem, mert PCOS beteg vagyok és pajmirigy alulműködésem lett. Emiatt hízok és olyan vagyok mint egy disznó. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mert sajnos már a legvégsőbbekre is gondoltam. Meg akarok már halni, mert 1 év munkája kb. 2 hét alatt odaveszett...ismét körvér undorító disznó lettem, holott nem eszem cukrot, lisztet, és húson, gyümölcsön élek. Naponta sportolok, kocogok 1 órát. Úgy látszik, hogy most 1 év kemény munkája odalett.


Ismét hányok a tükörtől, 1 napja sírok és teljesen kivagyok. Ezeket a bajokat pár hete állapították meg és csak 21-én megyek az endokrinologiára, mert akkorra van beutalóm csak.


Nagyon kivagyok...én nem akarok pajzsmirigyes disznó lenni. Nem tudom mit tegyek, én már a végsőkön gondolkozok...csak nem tudom, hogy milyen búcsúlevelet írjak. Nem szeretek kicseszni a családdal, de nekem így ne megy az élet...


3 hete a derekam volt olyan széles, mint most a combom...s ez csak egy példa...



27 L


2011. nov. 8. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
zöldséget kihagytam. Nem csak húst és gyümit eszem.
2011. nov. 8. 21:13
 2/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek normális súlya van, mindenki 50 kg-os, ami normális is, én meg itt vagyok egy hájas dagadt vágóhídi disznó és nagyon szomorú, hogy már a barátok is beszólnak, hogy anyásodok meg stb.stb. teljesen kivagyok és depressziós lettem....
2011. nov. 8. 21:16
 3/11 A kérdező kommentje:
nem akarok úgy buszra szállni, hogy leülök egy hétköznapi lány mellé és látom, hogy mellettem az ő két combja akkora mint nekem egy és fele akkora alapban is mint én. Nem akarok ilyen lenni, hogy úgy nézzenek rám, mint egy nagy lóra...nem akarok így élni és nagyon rossz, hogy már semmit se élvezhetek, mert feszül a ruha, és egyre nehezebb minden. folyamatosa sírok, mert nem ezt érdemlem, kemény sporttal és normális életmóddal fogytam le és most ez a r..dék k..va k..szott hormonrendszer egy perc alatt sz..tb..szott mindent, ami a kemény 1 éves munkám volt...már a párom előtt se merek levetkőzni, mivel tudom, hogy neki is a vékony nő az ideál és nem egy sonka...
2011. nov. 8. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs,de nem csak te látod ezt??

Hány kiló vagy és hány centi vagy? Valami kép és megmondjuk kövér vagy-e vagy csak képzelődsz.

Arcodról nem kell.

Am én is kövér vagyok és nem érzem ezeket amit te!!!

2011. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha kezelik a pajzsmirigyed, akkor a diétával és a sporttal le fogsz fogyni:) Ne kenődj el teljesen. Azért veszett oda a munka, mert a pajzsmirigyed szar. De ha adnak rá gyógyszert, akkor lefogyhatsz majd:)
2011. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes én 81 kilósan nem érzek ilyeneket, úgyhogy elég komoly gond lehet a hozzáállásoddal.

Ha beteg vagy, kapsz majd rá gyógyszert. Ha meg egy évnyi fogyásod veszett oda (a mérleg nyelve szerint) akkor valószínűleg csak vizesedni kezdtél, és el fog múlni, amint megkapod a gyógyszereket.

2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne aggódj! Kapsz rá gyógyszert és lemennek a kilók. Nekem is hasonló problémám volt. Gyógyszert életem végéig kell szednem. Fél évente vérvétel. Beállítják mekkora mennyiségű gyógyszer kell neked és ha helyesen étkezel nem fogsz hízni. Én nem vártam ki hogy hónapokat várassanak, én magánrendelésre mentem el, érdekes módon oda már 1 hét múlva kaptam is időpontot . Azért vicces ez a magyar egészségügy. Fel a fejjel!!
2011. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Először is magánrendelésre menjél ,tudom,hogy az sok pénz de megéri!!! Kb. 3,5 éve nálam is ezeket diagnosztizálták ebben a sorrendben. Én is kétségbe estem,de azért az öngyilkosság gondolata fel sem merült. Akkor voltam 73 kg. Beállították a gyógyszereket ,azóta kontroll. Kb 2 éve elegem lett , hogy kövér vagyok ,és elkezdtem konditerembe járni , diétázni , és kb 2 hónap alatt lement 8 kg! Azóta tartom ,pedig mindkét betegségem megmaradt sajnos. Nem kell elkeseredni ,inkább indulj el mozogni és diétázzál. Kizárt ,hogy nem fogsz fogyni . Bár ilyen hozzáállással....
2011. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 50 kiló... mégis normálisan nézek ki, nem dagadt disznónak.

Hacsak nem vagy 160 centinél alacsonyabb, 27 évesen - már megbocsáss - nem kell 50 kilónak lenned. Felnőtt nő vagy, nem anorexiás tini. Először ezt kéne feldolgoznod.

Utána a betegségedet, amit nyilván nem könnyű elfogadni. Elhiszem, hogy a párod a vékony nőket szereti, de jóban-rosszban. Más dolog, ha az ember azért hízik el, mert beteg, és más dolog, amikor azért, mert igénytelen és lusta, csak zabál és zabál. Ha emiatt elhagyna vagy nem kellenél neki, akkor jobban is jársz, nekem elhiheted, mert az életben lehetnek ennél is nagyobb problémák, és akkor ugyanígy elhagyna. És akkor jobb most, amikor még van esélyed egy jobbat találni, mintha pl. már van egy gyerek, és akkor hagy cserben. (Ja, és pl. a terhességgel is meg lehet hízni... Persze, jobb, mint egy betegség, de hányszor előfordul, hogy a kismama elhízik, a pasi meg lelép, mert a kismama bizonytalan, a pár napos baba állandóan sír, szex meg nincs.)


Úgyhogy fel a fejjel, beállítják a gyógyszeredet, és nem lesz semmi baj.

2011. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez a problémám ...igaz nekem még a pajzsmirigy működésem nagyon a határt súrolja de a doki adott rá gyógyszert amit tartósan szednem kell...plusz meforal-t kaptam a Pcos-re. Én 95 kiló vagyok és 165 centi ...szóval én sem a bomba nő kategóriába tartozok ...eddig én is hiába fogyóztam sehova nem haladtam vele. Most próbálom pozitívan felfogni ezt az egészet és ha már a gyógyszerrel megkaptam a lehetőséget arra h lefogyhatok akkor mindent megteszek a diétákkal h meg is valósuljon :) És nyugodj meg ha szeret a párod biztosan nem fog elhagyni sőt még támogatni is fog. Ha meg ezért elhagy akkor az előttem szólóknak van igaza...az én párom is a vékony lányokat szereti de elfogadja h ilyen vagyok és 100%-osan támogat :)És hidd el ha megkapod a gyógyszert sokkal könnyebb lesz :) Kitartás!!
2011. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!