Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Depressziós lettem, mert PCOS...

Depressziós lettem, mert PCOS beteg vagyok és pajmirigy alulműködésem lett. Emiatt hízok és olyan vagyok mint egy disznó. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mert sajnos már a legvégsőbbekre is gondoltam. Meg akarok már halni, mert 1 év munkája kb. 2 hét alatt odaveszett...ismét körvér undorító disznó lettem, holott nem eszem cukrot, lisztet, és húson, gyümölcsön élek. Naponta sportolok, kocogok 1 órát. Úgy látszik, hogy most 1 év kemény munkája odalett.


Ismét hányok a tükörtől, 1 napja sírok és teljesen kivagyok. Ezeket a bajokat pár hete állapították meg és csak 21-én megyek az endokrinologiára, mert akkorra van beutalóm csak.


Nagyon kivagyok...én nem akarok pajzsmirigyes disznó lenni. Nem tudom mit tegyek, én már a végsőkön gondolkozok...csak nem tudom, hogy milyen búcsúlevelet írjak. Nem szeretek kicseszni a családdal, de nekem így ne megy az élet...


3 hete a derekam volt olyan széles, mint most a combom...s ez csak egy példa...



27 L


2011. nov. 8. 21:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

nekem az a bajom, hogy vékony vagyok, ugyanakkora a mellem mint 10 évvel ezelőtt, azaz tini koromban, kicsit kerekebb, feszül, nehezebb, lötyögősebb, tömörebb, de nem sokkal nagyobb, ha kicsit hizok is, az is combra megy, ez lehet genetika is, de inkább a pco meg az agyalapi mirigy daganat és a magas tsh miatt



tényleg ha magas a tsh m akkor alul működésem van vagy túltengésem? nem tudom hogy itt most fordított arányosság lép e életbe vagy egyenes :)

2011. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!