Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az edzőterem gáz?

Az edzőterem gáz?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok a hülye, sőt több mint valószínű de olyan gáznak érzem ezt a motgásos akármit....csak az jár edzőterembe aki dagadt és ha én járok akkor elismerem hogy az vagyok és besorolnak a mégdagadtabbak közé és akkor kövérebbnek fognak gondolni, pedig jó lenne egy kicsit mozogni de valahogy olyan cinkesnek érzem. Az tthoni edzés (norbi stb) meg még cinkesebb mien az már hogy állsz egy tv előtt és ugrálsz aztán meg majd jön anyu és jól kiröhög....
2011. nov. 16. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Az jár edzőterembe, aki ott akar sportolni ;)

Ha meg cinkesnek tartod az edzést, akkor ne csináld. Hány éves vagy 11?

2011. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen,te vagy a hü-lye.

olyan véleményre meg minek adsz ilyen kérdésben,aki a problémád első számú kiváltója.

anyukádtól örökölted a helytelen étkezési szokásokat és ő hízlalt vágósúlyra.

nőj fel,legyél önállóbb!

ha le akarsz fogyni,akkor úgyis magadra kell majd főznöd előbb-utóbb.

2011. nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ugrálnod a Norbi dvd-re, leülhetsz közben és ehetsz chipset is...Sztem se menjél edzőterembe, tök gáz, hogy ott mindenki lelkesen dolgozik, hogy egészséges legyen, te meg ott rontod a levegőt. De jó hogy az ilyenek otthon maradnak!!!
2011. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér csak van rajtam pár kiló felesleg, az egészséget leszarom én jól akarok kinézni, de ha edzőterembe mennék úgyis kiröhögnének :(
2011. nov. 18. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Meséld már el, miért röhögnének ki? Mert edzed a testedet?
2011. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom engem folyton kiröhögnek, főleg a családom, ha nem akarok 120 kilós lenni és nem eszem magam tele sütikkel
2011. nov. 18. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát röhögjenek, röhögj rajtuk, hogy nem törődnek magukkal.
2011. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy én vagyok a hülye,"


Eddig olvastam el, aztán rájöttem hogy igazad van. Edzőterembe az jár aki akar. Én pl azért járok mert szeretek nehéz dolgokat felemelni, nekem ez ad sikerélményt.

2011. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!