Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami finom kevésbé hízlaló...

Valami finom kevésbé hízlaló sütemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ismer e valaki valami olyan süti receptet ami finom és nem hízlal annyira!! Fogyózom és jön a karácsony azért nem akarom megvonni magamtól a kis nassolást elvégre ez a legszebb ünnep!!
2011. nov. 20. 12:40
 1/8 anonim válasza:

-Mézeskalács:

van fogyi-mézeskalács-receptem. Megpróbálom megkeresni neked :-)

-Muffin

-keresgess Google-ben (pl: fogyókúrás süti receptek)

2011. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mézes-aszaltgyümölcsös zabpelyhes keksz

kókuszgolyó zabpehelyből

túrótorta, joghurttort

[link] sok gyümölccsel

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

válogass kedvedre

2011. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek!:)
2011. nov. 20. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs diétás süti!

Hiába van zabpehellyel készítve,ugyan annyi benne a kalória mint egy normál sütiben. Ezekből sem lehet sokat enni,ráadásul annyira nem is finomak némelyek.


Szerintem egyél 1-2szeletet a kedvenc sütidből. Nem lesz tőle semmi bajod. Így hiányérzeted sem marad.


Régen én is próbáltam minél "diétásabbra" sütit csinálni közben pedig mást kívántam és így nem tudtam jóízűen megenni a diétásat. Ráadásul ezek elég könnyűek,amiből nem elég 1-2szelet. Ha többet eszel akkor meg már mindegy ha a kedvencedet eszed.

2011. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van..!!Megeszek pár szem süteményt :)a többit meg valahova elrejtem ne kivánjamm..:D:)
2011. nov. 20. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:

[link] itt nagyon finom süti recepek ( diétásak ) vannak ha lejjebb görgetsz oldalon találod - pl a kúkuszgolyóé és azért is jó , mert ha kcal-t számolsz ide le van irva a recept mellé minden ;))

itt is nagyon finomak vannak és me, csak sütik :)) : [link]

néha ide is van írva kcal :D

2011. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dió, mogyoró. finomak, kedvező zsírokat tartalmaznak, és így hívják őket magyarul. ráadásul mogyoróból még sütemény is van.

amúgy meg c-vitamin, az ember sokszor vitamin hiány miatt kíván édességet.

ha meg hagyomány miatt ennél, azon elgondolkodnék, hogy mennyire is fontos az egészséged. én mostanában gondolkodom ezen, mert nem nagyon eszem sütiket, pedig vannak.. érdekes problémakör, pláne hogy pár szelet sütemény évente pár alkalommal egyszerűen nem nevezhető károsnak. tehát még bele is fér, ha amúgy az ember úgy él hogy nem cukorbetegségre készíti a testét az év többi részében.

2011. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig nem is tudtam hogy a vitamon hiány miadt kívánjuk az édességet :))Ezt jó tudni!! A recepteket pedig köszönöm
2011. nov. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!