Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem fogyok. ...

Mit csináljak? Nem fogyok. Elegem van!

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 60 kg,járok edzeni heti 4x,alig eszek egy nap,sok vizet iszok,fogat mosok többször,hogy ne legyek éhes,étvágycsökkentőt szedek,hogy ne tudjak enni,de mégsem fogyok,hiába megyek edzeni!!! Elegem van!! Kicsi a mellem a testalkatomhoz képest,nagy a fenekem és a combom,nem tudom mit csináljak már,hogy jó legyen!!!! :((
2009. máj. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le is írtad!Az a baj hogy alig eszel egy nap!Ahhoz hogy beinduljon az anyagcseréd napi ötször kéne enned kis adagokat!Reggeli az legyen gazdag,utána valami gyümölcs(alma,narancs vagy kefír),ebédre valami húsféle zöldségkörettel vagy magába,a vacsi pedig szintén nagyon szegény legyen például egy kefír.
2009. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha úgy csinálnám,hogy reggel ennék egy szendvicset,aztán délután egy banánt?Nem merek többet enni,mert félek,hogy elhízok!!!Így tudok fogyni??
2009. máj. 12. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggelire mehet a szendvics,de ebédre is enned kell valamit!Napi kétszeri étkezés nagyon kevés és nem is tesz jót a szervezetednek!Tudom, hogy nehéz egy nap 5ször enni de legalább akkor a háromszori(reggeli,ebéd,vacsora) étkezés legyen meg minimum!Így már valószínű hogy beindul a fogyás is,ugye az se megy egyik napról a másikra,nem beszélve arról hogy az első időszakban stagnál,alig megy le valami!Kitartás kell és jó étrend,normális étkezés!Hidd el menni fog!
2009. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Eggyütt érzek veled mert én is 172cm vagyok csak én 66kiló:(

a mellem kicsi a fenekem és a combom nagy és vastag

1 hónapig futottam minsden mellette kevesebbet ettem egy rohadt kilót nem fogytam.

Most tartok ott én is hogy akkor koplalás akár ki akármit mond

2009. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló... szivesen beszélgetnék veled msnen! ha gondolod adj előrhetőséget...
2009. máj. 13. 19:12
 6/9 A kérdező kommentje:
*elérhetőség... bocs :D
2009. máj. 13. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok eléggé le lettem pontozva pedig csak azt írtam hogy én hogyan próbálkoztam

msn címem EVICA1988@hotmail.com

2009. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi! :) felvettelek! :)
2009. máj. 16. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyeljél már! Ha fogyókúrázni akarsz akkor ne a nassoláson járjon az eszed. Küld vissza magad az utcára hét-tizennégy napra, és gondolkodjál. Mond ezt magadnak (lehet ismered): ,,Hány éve is nassolok? Öt? Akkor kibírok még 2 hetet"


Törvényszerű, hogy a változás fáj!!


Kérdezek tőled valamit: Milyen érzés rabszolgaként élni? Szerinted miért van szükség vesztesekre? (nassolás)


Mi az erősebb? Az akarom és a kell, vagy a szeretném és a lehet??


Vagy mi a fontos? Az ÚT VAGY A CÉL? (Fogyókúra felé)


Itt nem mondogatni kell bármit, vedd rá Magad, ember vagy, ha más megcsinálta te mért ne tudnád? Ezt komolyan kell venni, nem csak a nassolásra kell gondolni meg mondogatni a dolgokat!!


Ha a nassolás, és az egészségtelen életmód mellett döntesz akkor legyél kemény és vállald a következményeket is!


És akkor ne jöjj ide nyavajogni, hanem menjél a tv elé és nassolj.


Remélem nem írtam semmi durvát, de hidd el, ilyenkor ez kell...

2010. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!