Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom. Nekem ez nem megy....

Nem bírom. Nekem ez nem megy. Sose fogyok le. Elegem van. Mi lesz így?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem megy 16/l
2011. szept. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az amit nem bírsz, mivel próbálkoztál?

Nem próbálkozni kell, hanem életmódot váltani, először a fejedben rendbe tenni a dolgokat. A következő fontos dolog a kitartás. És hogy ne várj csodát. A változásért tenni kell.

Ha megírod, mit szeretnél, mit csináltál rosszul, itt sokan segítenek.

2011. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cm kor kg? egy napi étkezésed? mit sportolsz? stbstb....
2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen baj nincs. Nem bírom ki,hogy ne zabáljak.. MAgyarul az akaraterőm van nullán. Jó az étrend stb. stb. Tényleg kell fogynom. Csak nem tudom magam rávenni.
2011. szept. 28. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Írnál magadról valamit?

hány centi vagy? hány kiló? milyen pontosan az a jó étrend? sport?

2011. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész eddig minden kísérletem befulladt nekem is egy-egy nagy zabálástól. Mióta tényleg jó az étrendem, azóta nem tör rám a falánkság, mert eszem igazából mindent, amit szeretek, persze mértékkel, és nem ok nélkül megszokásból, hanem csak akkor ha nagyon kívánom.


A tegnap estém pl. megcsúszott, elmaradt a vacsim mert álmosabb voltam, mint éhes, úgyhogy ma tuti eszem valami desszertet az ebédhez, vagy elé egy gyümölcsleves;)


Eddig tudtam magam tartani, de már előre elterveztem, hogyha rámtörne a meghalok három tábla csokiért, és egy zacskó chipsért, akkor meg fogom enni. Na bumm. A lényeg, hogy ilyenkor nem az van, hogy jajj istenem elrontottam, mostmár mindegy, hanem az, hogy előfordult, nincs semmi gond, másnaptól megy tovább minden mintha mi sem történt volna.

Nem az egy-egy étkezésnyi rossz kajától híztunk el, hanem a folyamatos helytelen táplálkozás és a rossz szokásaink miatt.

Ezeken kell változtatni, és akkor becsúszhat egy kis baki.

2011. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!