Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit esznek átlagosan az...

Mennyit esznek átlagosan az anorexiások?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi a napi kalória bevitel? Miből áll az ételük?
2011. nov. 29. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy stresszes, és tényleg nem tud enni az "idegtől". Barátnőm is volt már olyan szomorú, hogy néha napokig nem evett, mert egyszerűen nem volt étvágya. De nem volt anorexiás. Amikor jobb kedve lett, el is felejtette az egészet, eszik rendesen. :) Én meg pont fordítva vagyok, bánatomban eszek, ha meg boldog vagyok, kimegy a fejemből, és velem is előfordult, hogy elfelejtettem enni vagy három napig, csak azt vettem észre, hogy rosszul érzem magam, és akkor esett le, hogy nem ettem. :\


Az anorexiások pedig igyekeznek semmit nem enni.

2011. nov. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

az osztálytársnő lehet hogy jól csinálja, úgyhogy baromság azt mondani neki, hogy nem jó amit csinál.

esetleg inkább azt kérdezném inkább, hogy milyen fából lesz a koporsója, vagy esetleg hamvasztják? és melyik temetőben lehet majd utolsó búcsút venni tőle stb.

mégis értelemszerűbb kérdések, mint megitélni, hogy ő csinál valamit rosszul. hiszen honnan tudod te (Kérdező) hogy ő mikor akar éhen halni.

2011. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért aki eszik rendesen az örök életű lesz???? A ti mindenféle kalóriaszámolgatásotok is iszonyat közel van az anorexiához. A különbség a kettő között, hogy azt a minimális kalóriát beviszitek amire szükségetek van az élethez. De itt nagyon sokan egy cikk csokival se többet -hiába csorog érte a nyála- mint amennyit a nagykönyv megír. Mi ez ha nem anorexia? Ha a megfelelő kalória mennyiséget beviszem, de agyon aggódom magam, hogy az az utsó tányér mit tudom én milyen főzelék lecsúszhatott-e vagy sem, az miért nem anorexia? Ugyanaz. Iszonyat könnyű itt arc nélkül keményen kritikát megfogalmazni. 1000 más baja is lehet az ominózus hölgynek. De vessük meg köpjük le, mert nem azt eszi, amit magukat húú de nagyon tapasztaltnak nevező emberek ajánlanak. Akiknek minden második étel SZENNY. Egy normál önértékeléssel rendelkező ember is anorexiássá válik itt a válaszok olvasásával. Egyszerűen semmi se jó. Komolyan néhány válaszolót már sajnálok.

Szóval a lényeg, hogy na bumm ti egészséges halottak lesztek, de ugyanúgy nem éltek örökké mint mi egészségtelenek.

2011. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Uccsónak füstölős zöldmancs!:)Jólmegasszontad.
2011. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó, most minek írjak megint egy káromkodást csak azért hogy téged lehordjalak?

"Miért aki eszik rendesen az örök életű lesz"

a Taoizmus szerint van rá módja.

"A ti mindenféle kalóriaszámolgatásotok is iszonyat közel van az anorexiához." nem fogod megérteni tudom (emeld az IQ-d és akkor menni fog) de le lett írva, hogy az anorexia étvágytalanságot jelent.

"A különbség a kettő között, hogy azt a minimális kalóriát beviszitek amire szükségetek van az élethez."

én relative sok energiát viszek be, mert közel sem vegetálok. de megoldjuk az élelmezést.

"De itt nagyon sokan egy cikk csokival se többet -hiába csorog érte a nyála- mint amennyit a nagykönyv megír. Mi ez ha nem anorexia?"

ezt nem tudom kire írtad, nyilván általánosítás, és nem rám vonatkozik. viszont hogy ki akkora f.asz hogy csokival tömje magát, hát remélem minél kevesebben. és nagyon látszik, hogy még mindég nem tudod elkülöníteni sem az anorexiát, sem az anorexia nervosát, és kényszerképzeteid vannak, pl. csokievés fontosságáról.

"Ha a megfelelő kalória mennyiséget beviszem, de agyon aggódom magam, hogy az az utsó tányér mit tudom én milyen főzelék lecsúszhatott-e vagy sem, az miért nem anorexia? Ugyanaz." mert ez nem étvágytalanság. és legfeljebb a suta kis tiniribik aggódnak ilyenen, az emberek nem. igen, ők csak lesznek emberek, szerencsés esetben.

"Iszonyat könnyű itt arc nélkül keményen kritikát megfogalmazni. 1000 más baja is lehet az ominózus hölgynek. De vessük meg köpjük le, mert nem azt eszi, amit magukat húú de nagyon tapasztaltnak nevező emberek ajánlanak. Akiknek minden második étel SZENNY."

a hülyéket megvetem, betegségről nem volt szó, tehát.. továbbra is megvetem a hülyéket. arccal, arc nélkül is. és nem szoktam sz.art zabálni, de hívhatjuk SZENNY-nek is.

"Egy normál önértékeléssel rendelkező ember is anorexiássá válik itt a válaszok olvasásával."

aki egy választól, egy véleménytől negatív változáson megy át, az megfog őrülni, ha egyszer egy rohadó hullát talál. vagy megerőszakolják, tehát ha éli az életét és valami nem mindennapos kellemetlenség éri, ami rohadtul nem olyan szokatlan, csak számukra éppen idegen..

"Egyszerűen semmi se jó. Komolyan néhány válaszolót már sajnálok."

aki nem egy csalán IQ szintjén van, valóban gondban lehet a "jó rossz" fogalmakkal. látom ezektől a filozofikus problémáktól te megkíméled magad.

"Szóval a lényeg, hogy na bumm ti egészséges halottak lesztek, de ugyanúgy nem éltek örökké mint mi egészségtelenek."

nem. a lényeg, hogy én valóban élek, és a legkevésbé haldoklom, emellett közelítem Istent, ti meg csak szerencsétlen porbafingók egyik napról a másikra kapaszkodtok az életbe, a leterhelt és alig működő szervezetetekkel..

2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%
nem is Utolsónak ment, hanem 11:51-esnek, aki jól megaszonta.
2011. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
50%
Volt 3 anorexiás lány, akik napi 2 szem tic tac-kot ettek...az mondhatjuk, hogy egyenlő a nullával.
2012. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!