Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update életmódot követők...

Norbi update életmódot követők van kedvetek egy-két kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
Mióta csináljátok? Milyen változásokat vettetek észre? Ténylegesen betartjátok a szabályokat (azaz nincs finomított liszt, és cukor)? Környezeteteknek,családotoknak elmondtátok, hogy életmódot váltottatok? Segítenek benneteket, vagy inkább rosszindulatúak az életformátokkal szemben?
2011. nov. 30. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm csinálja másfél hónapja, 7 kilót fogyott, nagyjából betartja a szabályokat, néha reggel eszik fehérlisztes pékárút. A férjével él, ő segíti és nem rosszindulatú, a szüleim szerint átverés az egész, és anyukám továbbra is hízlaló kajákat küld nekik.
2011. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja kezdtem, már 4 kilót fogytam (10ből)

Ritkán eszem lisztes dolgokat, néha reggelire egy szelet kenyeret. Hetente egyszer megengedek magamnak cukros édességeket, kicsit több kaját (persze nem viszem túlzásba)

Ha van kedvem naponta mozgok 40 percet (ha nagyon nincs akkor kihagyom)

Anyukám támogat, van amikor külön főz nekem (vagy én magamnak). Én meg vagyok elégedve eddig! Remélem sikerül elérni az álomalakot :) 23/L

2011. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 hónapja csinálom,6-6.5 kg ment le eddig. Néha eszem sütit,de egyébként külön sütök-főzök magamnak. Ha rosszindulatúan állnak hozzá, akkor sem kell velük foglalkozni, a saját céljaidat csak te érheted el... nem kell hozzá senki más
2011. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!