Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogtok Karácsony és szilveszte...

Fogtok Karácsony és szilveszter között fogyózni?

Figyelt kérdés
ti továbbra is fogtok fogyózni? én most kicsit pihenek, edzésekkel ugyis lemegy majd ami max feljön (remélem...) de ugye Karácsony és szilveszter között csomó kaja van és nem lehet ellenállni (tudom nem arról szól...), és ugye Karácsony és szilveszter között egy hét van..mennyit fog számitani ez az egy hét? sokat lehet egy hét alatt hizni? persze azért nem enni fogok éjjel nappal, meg mozgok is, mert lesz edzés csak kiváncsi vagyok...?
2011. dec. 21. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most fel hagyok a fogyókúrával 1 hétig,azt eszem amit megkívánok,ha este 10-kor akarok enni sütit vagy pörköltet kenyérrel,akkor azt fogok enni!:D 1 évben 1x van karácsony.Aztán januártól meg folytatom a diétát,meg az edzést is persze.
2011. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!Zabálunk amíg ki nem pukkadunk!
2011. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ennél jobb időszakot el sem tudok képzelni a fogyózásra!
2011. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk rengeteg kaja van ilyenkor, meg süti.. mindenből eszek 1-1 falatot, és máris jól lakok :D Tehát nálam ez jó fogyókúra, mert így kimarad 1-1 étkezés.
2011. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hét fogyókúra semmit sem ér.
2011. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem fogyózok. Automatice tömöm magamba amit megkívánok,már sülnek a sütik,van már 7csomag szaloncukor,szóval nálam már elkezdődött a karácsonyi banzáj :) Januárba meg majd pikk pakk leadom azt a pár kiló pluszt ha esetleg felszaladna.

Egész évben fogyóztam,sikerrel szerencsére és ezt a bő egy hetet megérdemlem :)

2011. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam az a cél, hogy ne hízzak. Nemrég kezdtem fogyózni, csak 4 kiló ment le eddig, úgyhogy azt semmiképp se szeretném visszaszedni egy hét zabával. Nem akarok fogyni, de ne is hízzak. Nem eszek majd sok sütit, húst krumpli nélkül, húslevest tészta nélkül, töltöttképosztát kenyér nélkül, sovány tejföllel. Kb ennyi.
2011. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogyózik a halál, így is fel kéne szednem egy 4-5 kilót la. Tízzel a normál súlyom alatt vagyok. -.-
2011. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most még úgy tervezem, hogy karácsonykor megeszem mindent, ami zavarhatja a diétám, és utána folytatom aránylag normálisan. Aztán lehet nem így lesz, majd meglátjuk :)
2011. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!