Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék lefogyni? Mennyit kéne ennem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 hónapban 25 kg-t híztam.15 éves vagyok,életmódot szeretnék váltani,de sajnos édesanyám ebben nem támogat.Szerinte ilyen maradok életem végéig ( 160 cm-67 kg ) a futást,sportot,kondit,otthoni tornát,szinte mindent tilt ami a fogyással kapcsolatos.Már nem tudom mennyinek számít egy normális adag étel.Családi problémák vannak bőven,szerintem ezért eszek ennyit.Kérlek titeket,segítsetek !!
2011. dec. 26. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Három hónapja a 160 centidhez 42 kiló voltál? Az sem egészséges.. szerintem tartsd ezt a kilódat, este fél hattól ne egyél, kerüld az üdítőt, légy aktív a tesi órákon.
2011. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem azt nem lehet megjósolni h mennyi idő alatt érnél el jelentős fogyást, de én azt tanácsolom h ne a kajával foglalkozz, inkább mozogj sokat. tudom télen elég nehéz mozogni. ja és hogy anyu nem engedi... szerintem mikor látod h jó kedvében van, beszélj vele, mondd meg h te nem érzed magad jól, és ne féljen egy kis sporttól és fogyástól még nem lehet semmi bajod. visszatérve a kajára, egyél meg mindent, fiatal a szervezeted, max este 6 után ne egyél már!
2011. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,tudom a 42 kg sem volt jó,mégis jobban éreztem magam. Nagyon köszönöm a segítséget ! :)) Megfogadom a tanácsokat (:
2011. dec. 26. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

AZ ESTE 6 UTÁN NE EVÉST BE NEM TARTSD, MERT B.ROMSÁG!


Szerintem meg nem kell tudnia, h mozogsz. Elvonulsz egy félreeső helyiségbe, becsukod a szobaajtót, és táncolsz-futsz napi 3/4-1 órát. Emellett egyél kevesebbet, próbáld kiiktatni a cukrosat, zsírosat, de a kulcs a mozgásban van.

2011. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!