Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom és edzem...

Ha fogyókúrázom és edzem ennem kell fehérje port?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha csak zsírból szeretnék leginkább fogyni izomból nem, akkor szükséges vennem fehérjeport, mert akkor nem kezdi el bontani a szervezet az izmot csak a zsírt.

Ez igaz? Ha igen, milyet ajánlanátok? 4-5 kiló zsírtól szeretnék megszabadulni. 25 éves nő vagyok. Köszi szépen!


2011. dec. 26. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább húst vennék abból a pénzből.
2011. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha veszek csirkemellet 1 hónapra, amiből annyit eszem, hogy fedezem azt a fehérjét ami a porban található 2 adagban, akkor az jóval többe kerül 6500 Ft-nál.
2011. dec. 26. 10:41
 3/7 bomba ***** válasza:
A Scitec Whey proteinje nagyon jó,az általam ismert fehérje porok közül ennek a legmagasabb a fehérje tartalma (egy adagban ami 30 g,van 22 g fehérje,a szénhidrát tartalma viszont alacsony) és az ára sem rossz,egy nem egész 1 kg-os "kiszerelés" kerül 6420 Ft-ba.Ami szerintem megéri,persze attól függ,egy nap hányszor szeretnéd fogyasztani,én pl. csak egyszer szoktam és így elég sokáig kitart egy doboz.Remélem segítettem.:)
2011. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kerül jóval többe a csirke.

2 adag PP ~ 44g fehérje, ez kb. 200g csirke, ami kb. ~250 forint, függ hol veszed. a P.Protein sem olcsóbb, vagy nem relevánsan. ha a csirkemell 200 grammja 250 forint (1 kiló legyen 1000, tudom általában drágább) akkor 2 adag protein (kb. akkora fehérjetartalommal) 200 forint körül van, vagy több.

2011. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, de azt is nézd, hogy nem biztos, h mindenki le tud küldeni vacsira 20 deka húst... én biztosan nem, főleg amikor már a fülemen is a csirkemell jön ki. ezért nekem tök jó a fehérjepor, én is a scitec-től vettem, és nagyon finom is ráadásul :)
2011. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosan.
2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ, sokat segítettetek!
2011. dec. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!