Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 165 cm-hez jó a...

Szerintetek 165 cm-hez jó a 54 kilogramm? A BMI testtömegindexek jónak mondják, és az orvos szerint is jó, de én nem vagyok megelégedve a súlyommal.

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted tudunk erre épkézláb választ adni, hogy semmilyen adatodat nem ismerjük?
2011. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kép alapján könnyebb lenne megmondani, de a súly jó, ha nem vagy elégedett, akkor az azért van, mert nem sportolsz, nem vagy feszes, izmos - hiába könnyű valaki, ha plöttyedt mindene, nem tartja karban a testét.


Én szintén 165 centi vagyok és 60 kg, 50-54 kg a cél, de tükörre edzek, és nem mérlegre, hiszen az izmok ugye nehezek.


A BMI meg úgy rossz, ahogy van, arra ne adj, de esetedben jól mondja, tényleg jó a súlyod. Sportolj, és te is elégedett leszel.

2011. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, régebben 65 kiló voltam, most 50 vagyok, és még mindig nem vagyok elégedett
2011. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: menj dokihoz, mert anorexiássá válhatsz.


Kérdező: sport, sport, és akkor szépen beállsz egy normál, neked is tetsző súlyra. :)

2011. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szívesen sportolnék,de nagyon kevés időm van... de egyébként ez év márciusától 13 kg-ot fogytam... Azaz 67 kilogramm voltam,most meg 54... az látványos változás volt... és az elsőnek üzenem 14 éves lány
2011. dec. 28. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:

167cm/55kg vagyok, szerintem van rajtam egy pici.

A barátnőm: 165cm/54kg (mint te) és rajta is van pici...szerintem 2-3 kiló mínusz és sport és tökéletesek lennénk.

2011. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az előttem lévőnek, én is kb. annyit akarok majd még fogyni... és szerintem igazad van...
2011. dec. 28. 22:36
 8/9 A kérdező kommentje:
A másodiktól kérdem milyen kép kéne? Mondjuk privátba küldeném... fürdőruhás,vagy sima ruhás...
2011. dec. 28. 22:47
 9/9 Allerima válasza:
Szerintem az 54 az bőven jó. Nem csak a tükörképpel nem vagy elégedett? Egy kis erősítés kellene szerintem. A rendszeres sport nem csak a látványt, de a közérzetet is javítja.
2012. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!