Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudom lefogyasztani a...

Hogy tudom lefogyasztani a fenekemet?

Figyelt kérdés

Elég gáz, de 22 éves fiú létemre szerintem túl nagy fenekem és combjaim vannak. Semmi b*zi hajlamom nincsen, nem a külsőmmel foglalkozom folyton, de most láttam magam egy fotón, ahogy nyáron rövidnadrágban megyek egy túrán és majdnem hanyattestem, szörnyűséges. Senki sem szólt be érte, de szerintem durva. Mit tudok csinálni, hogy lefogyjon valamennyire? Keresgéljek különböző női fitness-oldalakon?

Amúgy összességében meg nem vagyok elhízva, 191 cm vagyok és 85 kg. De a fenék az tényleg brutális.


2012. jan. 1. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyi fogyasztás nincs.

Tornával csak erősíted az izmokat a fenekeden.

2012. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fogysz mindenhonnan fogyni fogsz.. Tehát a fenekedről is.
2012. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

képet teszel fel??,

lehet, hogy csak te túlzod el, ha akarod akko írok privát véleményt!

2012. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom! 180 centi mellé 74-75 kiló vagyok, de a fenekem és a combom jóval nagyobb, mint egy átlagos férfinak. Engem már csúfoltak ezért 18 évesen, azóta nem. Talán speciális alakformáló torna segíthet, de ha ez adottság akkor nemigen lehet tenni ellene, ezt kell elfogadni.
2012. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt: a fenékizom-erősítés talán jó ötlet, az izomerősítés több zsírt éget mint egy fogyókúra. Ki kell próbálni.
2012. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!