Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen eddzés tervet, fogyókur...

Milyen eddzés tervet, fogyókurát ajánlatok ami hatásos, gyors, egyszerü?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok sportolok versenyszerüen de egy sérülés miatt mütöttek és most kezdem újra az eddzéseket,és felszaladt rám pár kilo .igy karácsony után 62-63kg vagyok.elötte 59-60 voltam.2-3kg-t akarok leadni.165cm.
2012. jan. 2. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ha kezded újra az edzéseket, akkor milyen edzéstervre vagy kíváncsi? mert ajánlanám én a Wudang hegyi harcos szerzetesek harcművész edzéseit, megtanulnál ölni meg a taoista világfelfogást, de ha már sportolsz valamit, akkor nem biztos hogy ezt most akarod a sportod mellé.


hatásos fogyókúra nincs. tehát gyors és egyszerű sincs.

egészséges táplálkozás van, és ha érzéssel eszik az ember, nem bezabálásra, akkor fogyhat. sőt, ezt lehet tervezni is, el lehet olvasni a builder.hu alapismereteit, illetve mintaétrendjeit.

2012. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha versenyszerűen sportolsz, akkor műtét után biztos, hogy valamilyen rehabilitációs mozgást kell végezned. Erre vonatkozóan pl. az edződ, orvos, gyógytornász adhat tanácsot. Aztán ha rendesen visszaállsz az edzésre, és ésszerűen táplálkozol, le fognak menni a felszaladt kilók.

Az én fiam bokasérülés miatt volt kénytelen kihagyni 6 hetet, és a legnagyobb problémája az, hogy leszaladt róla 4 kiló. Több hónap kemény munkája lesz magára visszapakolni:)

2012. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!