Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon kövér...

Manoo' kérdése:

Szerintetek is nagyon kövér vagyok. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogyan kezdjek neki a fogyókúrának? ( kép lent ) paraszt megjegyzések nem kellenek.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 168 cm és körülbelül 75 kg (fél órával ezelőtt mértem meg magam)

4 hét alatt fogytam 2,5 kg-ot.

ezen a képen még 79,5 kg vagyok :S

[link]


2012. jan. 4. 19:47
 1/10 anonim válasza:

én is pont 14 éves vagyok,lány és 168 cm.én 68kg-ról fogytam le 57-re.nem vagy kövér,csak husis.

Vannak olyan kalkulátorok,ahol beírhatod a súlyod,a magasságod,korod,stb. és kiaadja h mennyit ehetsz egy nap.

Én 3 hónap alatt fogytam le ennyit.Javaslom a sok folyadékot,2-3 liter.a Zöld tea zsírégető és szerintem finom is(:

én 1 héten egyszer csináltam egy gyümölcsnapot,és az sokat segített.ne nasizz,csak egészséges dolgokat(pl magvak,almaszirom,aszalt gyümik) de abból se sokat mert ha sokat eszel belőlük az is hízlal.

én még számoltam a kalóriákat h mennyit ettem egy nap.sokat segített.

sok szerencsét.:)

2012. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Anno én is ilyen idős koromban tettem a hízás ellen. Lassan mész tovább érsz-ezt azért nem árt ha betartod. Ha rendszeresen fogsz sportolni és egészségesen, mértéktartóan étkezel csinos leszel ;)

Kerüld a cukrot, zsírt, pékárukat, gyorsételeket, üdítőket, étkezz többször keveset, fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt, zsírszegény tejterméket, sovány húsokat, halat. Életmódváltásra van szükség. Szívesen küldök ötletnek napi étrendet ha érdekel.

Csak így tovább!

23/N

2012. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszönöm szépen(:...hát gratula, jó sokat fogytál :o

második válaszoló, lennél szíves e-mailt írni nekem ?:)...szeretnék csinos lenni,megköszönném :))

2012. jan. 4. 20:11
 4/10 anonim válasza:

Hogy fogytál ennyit? :) szerintem így nem látszik nagyon a hasad :)

14,5 éves lány vagyok, 175-6 cm magas. 84 kg-ról indultam, 4,5-5 hét alatt fogytam 5 kg-t. így 79 kiló vagyok... nagyon szeretnék is is lefogyni, 65-kg a cél.. :)

2012. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fele annyit ettem, mint addig :D...és este hat után pedig egyáltalán nem :)...szerintem sikerülni fog neked, a kitartás a lényeg (:...én drukkolok (ny) :D..az én célom 60 kg *-*
2012. jan. 4. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudnál feltenni egy másik képet, a hasad tényleg nem látszik? :)
2012. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
kezdetnek fuss napi 20-25 percet közepes tempóban, csinálj felüléseket minél többet :) érezd azt miután megcsináltad, hogy már csak annyi erőd maradt,hogy lefeküdj ;)
2012. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én is drukkolok neked ;) menni fog az :) amúgy, én is így fogytam :D figyeltem, hogy ne egyek annyit mint eddig, 5kor vacsi, utána semmi, max alma, narancs :) meg napi 4x 1 óra torna... a tesi órákon kívül :D :D
2012. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

másik képet nem tudok, bocsi :|

futni is szoktam már körülbelül egy hónapja olyan 25-30 percet :) (jól is bírom, az állóképességemmel nincs gond :D )

biciklizni is szoktam napi egy órát, meg még tornázni itthon is, és persze az iskolában tesi órán :D

2012. jan. 4. 20:41
 10/10 anonim válasza:
eleinte én is futni akartam, de utálok futni :S úgyhogy maradt a torna/séta/bicikli :D
2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!