Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fog ebből valamit elraktározni...

Fog ebből valamit elraktározni a szervezet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy lassan április óta napi 800-900 kcalt eszem. Tudom, nem a legjobb, de nem ez a lényeg most.

Nem tudom, mi történt ma velem, de így étkeztem:


reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér, 4 szelet felvágott ( kb. 200 kcal), 2in1 kávé (70 kcal)

tízórai: 1 alma ( kb. 90 kcal), 2in1 kávé ( 70 kcal)

ebéd: nagyjából 1,5 kiló sütőtök :(

ezen kívül még: 6 db szaloncukor, 5 szelet a reggeli kenyérből( darabja 66 kcal), egy falat sovány túró, egy csipet savanyú káposzta, 2 liter gyümölcstea édesítőszerrel


Nagyon elrontottam, tudom :( De jól esett. A kérdésem: több, mint fél év napi 800-900 kcal után egy ilyen nap hatására fog elraktározni valamit a szervezet? Holnap folytatom ugyan úgy, mint eddig, ez csak pillanatnyi gyengeség volt. Köszi előre is!

19L


2012. jan. 9. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon úgysem fogod bírni a koplalást, szóval mindegy.


Előbb-utóbb elkezdesz enni és szépen hízni fogsz tőle.

2012. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, sosem vagyok éhes. Most sem voltam éhes, éreztem, hogy jól laktam, csak az íze kellett. De ez most így alakult. Csak kizárólag erre az esetre vagyok kíváncsi, nem kérek jóslásokat.
2012. jan. 9. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem érzed az éhséget, a szervezeted még éhezik.
2012. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, engem most tényleg NEM ez érdekel.
2012. jan. 9. 21:10
 5/9 anonim válasza:
A koplalás a lehető legszarabb!!-.-mindenki koplalni akar nemértem... Az a lényeg hogyjóha nem viszel be elegendő vitamint, fehérjét stb. akkor a szervezetednek valamiből pótolnia kell, ami nagyon egészségtelen. én azt javaslom:attól is hízhatsz h nem eszel eleget, így kevesebb vitamin meg ilyenek leszsnek a szervezetedben. Egyél reggelire pl. egyhéten kétszer lágytojás piritóssal, tökéletes sok fehérje. Ebédre egy szelet hús sok zöldség saláta, esetleg spenót, de ne sok fűszerrel. Vacsora meg lehet egy natur joghurt is ahár egy kiflivel, ha szereted a kefirt az mégjobb:)
2012. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem ettél sokat.

amúgy a szervezet minden étkezés után raktároz. most képzeld el, milyen lenne, ha nem tenné. eszel, mondjuk 3-4 óra alatt megemészted a kaját, és ha nem eszel újra, és nem raktározott volna, akkor így lemerülnél? neeeem.

2012. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor lehet, rosszul fogalmaztam meg. Sóval most zsírt raktározott el, híztam, több lett a zsírom? A mérleg egyébként ma reggel fél kilóval könnyebbnek mutat, mint tegnap, pedig nagyvécén sem voltam...

Egyébként utolsó előtti: ilyeneket eszem, sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Hidd el, megeszek én egy nap 10-15 tojás fehérjét is egy étkezés alatt, az meg még mindig csak 140-200 kalória. Sokat eszem mennyiségre, nem is nagyon kívánok többet.

2012. jan. 10. 06:31
 8/9 anonim ***** válasza:

140-200kcal, ha 5 ilyen étkezésed van az csak 700-1000 kcal, ha 6 akkor is csak 1200kcal.

felesleges arról vitázni hogy koplalsz-e, ez még masszív kalória megvonás, és ezt annak nevezik.


másik kérdésedre: igen, a megemésztett élelmiszerek valamilyen mértékben a glikogén hiányt töltök vissza, valamilyen mennyiségben pedig az elhasznált zsírt. ez természetes.

de miért híztál volna, ezt nem értem. mindenki tudja, hogy 1 nap alatt nem tudsz annyit enni, hogy normális mennyiségű zsír képződjön rajtad, mert ez nem így működik. akkor milyen hízást vársz, nem tudom.. ahhoz enni kell rendesen. illetve még az lehet, hogy a kevés energia miatt stresszel a szervezeted, és tartalékolja a zsírt, ahogy tudja, és egyéb szöveteket bont főleg energiatermeléshez. reméljük ilyen nincs nálad..

2012. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jan. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!