Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen futók, hogy csináljátok?

Télen futók, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Mióta bejöttek a hidegek,nem voltam futni,félek,hogy megfázok. Ti hogy szoktatok ilyenkor futni, milyen öltözetben?

A gond az,hogy erdőben futok, ami jó 20 perc séta,mire odaérek. És persze vissza,megizzadva szintén 20 perc. Vagy egy tempós sétával visszafelé nem gond?


2012. jan. 10. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresen futunk télen, és sokkal jobban élvezzük, mint nyáron, kánikulában pl.

Réteges öltözködés a megoldás. Ha visszafele nem akarsz min. kocogni, és gyalogosan mégy az erdőig (nem kocsival), akkor vigyél magaddal pl. dzsekit, vagy még egy felsőt, amit felveszel hazafelé, hogy ne fázz meg.

2012. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem futod le azt a távot az erdőtől a házig? akkor nem fázol meg.
2012. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. gyalogosan megyek,nincs kocsi.

Nálad hogy néz ki konkrétan a réteges öltözködés? Bocsánat,ha ostoba kérdés,de részletesebben érdekelne.

2012. jan. 10. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Valószínűleg nem véletlenül az erdőbe járok, és nem odáig futok :-)
2012. jan. 10. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt a 20 percet visszafelé lefutnám. Ne fuss túl gyorsan, hogy ne kelljen kapkodni a levegőt. Réteges öltözködés nálam: bélelt futónadrág, 1 hosszú ujjú + 1 rövid ujjú technikai póló, pulóver, esőkabát/szélkabát, sapka, kesztyű és nem fázok meg. Sztem ősszel kell elkezdeni, hogy alkalmazkodhasson a szervezet folyamatosan a hidegebb időhöz.
2012. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak az utóbbi pár,hűvösebb hétben nem futottam. Sajnos visszafelé alkalmatlan az út futásra,kocogásra. Köszi mégegyszer
2012. jan. 11. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!