Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
62-3 kiló vagyok majdnem 190 centihez, de egyszerűen hiába eszek sokat (elvileg hizos kajákat(sok tészta)) nem történik semmi, pedig már aktívan nem sportolok, és a cigit is letettem, és azért sokan meghíznak, de én inkább fogytam.
2012. jan. 11. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezért kéne a parasztvakításokon tovább látni.

hízáshoz tényleg sokat kell enni, hizlaló ételek pedig nincsenek. egyél több olajos magv-t, kiegészítésnek.

2012. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem, mert a tésztában semmi tápanyag nincs. mit vársz, mi fog beépülni a tésztából? csak azért "hízós kaja", mert megnöveli a vércukorszintet, a sok glükózzal meg nem tud mit csinálni a szervezet, mint zsír formájában tárolni. egyél sok húst és sportolj. a húshoz meg zöldségeket egyél.
2012. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Konditerem+tömegnövelő. Ne zabálj össze minden szart.
2012. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nincsenek hízlalós ételek? :D ez vicces.
2012. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tészta... amatőr, disznózsírban sült krumplit egyél, majonézzel, meg gumicukrot, stb...
2012. jan. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
deszeretem az olyan embereket akik azthiszik hogy a zsír hízlal...:) egyáltalán nem hízlal a zsír kedves utolsó:) sőt a szervezet átalakítja szénhidráttá először amivel egy csomó energiát el is éget:) ha hízni akarsz akkor esténként egyél, meg mindig jólakottságig!nem majdszétdurranokig mert az egészségtelen.
2012. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy fogyáshoz senki sem ért, de hogy hízáshoz..

mi a fa.sz ez a zsírból szénhidrát? soha a kibas.zott büdös életben nem fog lipidekből szénhidrátot képezni, szintetizálni a szervezeted!

esti evőnek gratulálok, testépítésbe ne kezdj, ilyen tudással elvágtad magad a legkisebb fejlődéstől is.


ki szerint vicces hogy nincsenek hizlaló ételek? akkor röhögjél ember, ráférne erre az országra a jó hangulat. oszd meg másokkal is hátha szintén vidámak lesznek.

2012. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiába nevetsz, tényleg nincsenek hizlaló ételek, csak túl sok, v túl kevés.


Ez a "zsírból-ch" pedig nagyon durva! 3x olvastam el egymás után, mert azt hittem, rosszul látok... de, nem, tényleg képes valaki ekkora mar.haságot leírni.


Kérdező: egyél többet, sok hús, tejtermékek, zöld, gyümi, olajos magv., méz, és sportolj valamit.

2012. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
jajmár acélgyerek inkább maradj a súlyoknál...a szénhidrátot eltudja raktározni a szervezet zsírrá...a szervezetünk meg nem zsírral megy..így ha kell átalakít mindent szénhidráttá(akár fehérjét is:lásd koplalás), meg az agyunk is csak szőlőcukorral megy..először tanulj kémiát aztán pofázz
2012. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet ez most ilyen hangulat dolog, vagy csak a kiba.szott élesztők citromsav ciklusa van rám rossz hatással, de egy ilyen szemtelen kis mócsing combjában meg tudnám forgatni a késem!

persze ekkor már meg is ölnélek, nehogy már sánta maradj.

egyébként, ha esetleg igazad lenne, függetlenül ettől a kis késeléses témától, leírnád milyen reakció vagy hol megy végbe ez a zsír->ch átalakítás ? tanulságos lenne.


zsírsavból pedig történik energia nyerés, épp ezt olvasom.

Lipids-> B oxidation -> Acetyl CoA -> Krebs Cycle -> Electron Transport System és innen már már az egész csak ennyi oxigénnel NADH-val keletkezik az ATP, cső.

nincs semmi szénhidráttá visszaalakítás.

alacsony ch szint esetén ketontestek vannak, ezekkel nyernek energiát a sejtek, nem lesz semmi glükózzá alakítás.

más hirtelen nem jut eszembe, az agyműködéshez a cukrot fehérjebontásból nyeri a szervezet, ha nem viszel be ch-t.

de leírhatnád a te variációdat.

2012. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!