Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Novemberben szültem sajnos...

Novemberben szültem sajnos már nem szoptatok, és szeretnék visszafogyni az eredeti súlyomra 20 kg kellene leadnom nagyon zavar és már depressziós vagyok tőle szeretnék tanácsot kérni ki hogy fogyott le?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukáknak kötelező:


[link]

2012. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják több helyen, hogy mivel 9 hónap a terhesség, utána kb ennyi idő kell, hogy a hormonok és a test is helyre álljon... Én 83 kg voltam terhesség után (90-el szültem), fél év kellett, hogy elérjem a 75-öt, de utána még ingadozott a súlyom (rosszabb időszakban felment 78-79-re is...), és hiába tornáztam/figyeltem az étkezésemre, sajnos az alakom köszönőviszonyban nem volt az eredeti állapottal.

Most 2 év elteltével tartok 64 kilónál, kcal számolással (11 hónapja kezdtem. Nem mondom, hogy gyors, de így is 1300 kcal/nap, heti 1x 2000, ennél kevesebbel sztem felfordulnék.)

2012. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocs, én a depresszió szónál leakadtam.

Ha erről van szó, akkor szerintem ne a kilóiddal foglalkozz elsősorban, hanem a lelkeddel. Keress szakembert, aki segít kilendülni a holtpontról, az ő segítségével könnyebben megy majd a fogyás is és nem fogsz csodát várva csalódni és még jobban elkeseredni.

Helyileg hol laksz, nagyváros, kisváros, falu?

2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!