Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hajlamos vagyok étkezészavarra?

Hajlamos vagyok étkezészavarra?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok a súlyommal.Tényleg van rajtam nem kevés súlyfelesleg. 170 cm,83kg.Rendkívül elégedetlen vagyok magammal, és utálom a tükröt. Volt h. 4 napig alig ettem,csak pl két szelet sonkát meg egy joghurtot egész nap. Azonban mikor rámjön,bezabálok. Aztán viszont rémes bűntudatom van. Jelentős súlycsökkenés még sose történt..de ezy igy megy folyton,körbe-körbe.Hajlamos vagyok étkezészavarra ?:S
2011. dec. 29. 00:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
hajlamos rá midnenki, aki elégedetlen, de ( írásodból gondolom lány vagy ) kérdezd meg a fi ismerőseidet milyennek találnak. és a fő a kisugárzás! mosolyogj! és 170hez 83 nem olyan sok. 5-6 kilo és tök jó leszel. ja és ne koplalj, mert a szervezetedben hiány lesz, és ha eszel rendesen azt meg mint elteszi, ettől csak hízol.
2011. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy hajlamos vagy-e rá, amikor most még simán megelőzheted?:) Mondjuk nem értem mi értelme volt ennek a 4 nap koplalásnak, fogadjunk hogy az utána következő zabálás miatt egy dekával sem mutatott kevesebbet a mérleg..
2011. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez nem étkezészavar, hanem egy tervezetlen SZAR, amit csinálsz, azért nem működik. Elégedetlen vagy magaddal, de valójában nem határoztad el pontosan, mit is akarsz, nem készítettél tervet, amit követsz. Pedig a fogyáshoz is kell terv. Sokan csinálják azt, hogy kapkodnak, egyik végletből a másikba esnek, kétszelet sonka vízzel aztán amikor rájönnek hogy hoppá ez már GULÁG szint, akkor gyorsan bezabálunk! Én azt javaslom olvass utána, döntsd el mit is akarsz és utána tervezd meg azt hogy fogod elérni!
2011. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Sok ember bele is gágyul a sok hülyeségbe....miért nem lehet egyszerűen csak NORMÁLISAN élni??? A pszichédet tedd rendbe, addig esélyed nincs..
2011. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

nem étkezészavarra vagy hajlamos, hanem hülyeségre. pont.

" Volt h. 4 napig alig ettem,csak pl két szelet sonkát meg egy joghurtot egész nap. Azonban mikor rámjön,bezabálok."

ezt kár volt írni, tudjuk, így működik a szervezet, ez csak számodra meglepő.

akkor a segítség: egyél normálisan. mint valami egészségre törekvő ember, sportolj mellette, és akkor rendben lesz az anyagcseréd, képes leszel fogyni is EVÉS MELLETT :D ami fontos.

2011. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Aczél, belőled már annyira elegem van. Minden étkezési zavarról szóló kérdésnél bunkón válaszolsz, és szerintem fel se fogod, hogy hány fiatal lányt és fiút kergetsz még inkább a betegségébe! Undorító, amit művelsz!
2011. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

utolsó, te egy senki vagy.

Kérdező meg valljuk be, okosabb lett pedig csak egy nevesincs fórumon olvashatott pár választ. kövesd a példáját, és légy te is bölcsebb!

2011. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem, inkább nem is foglalkozom az egoista megnyilvánulásaiddal. A te fajtádnak szokták szerintem azt mondani, hogy lépj ki a való életbe, és csajozz be.
2011. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
? ez nem kapcsolódik a topic témájával, még érintőlegesen sem.
2011. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hagyjad már, én imádom Aczélt :dd Mondjuk engem vonzanak a narcisztikus, és egy kicsit bunkóbb emberek, ezért szeretem FromOzt is xdd Meg tényleg sokat segít ebben a témában, mert az igazságot írja le tömören, aki pedig kedvesen ajánlgatja a 90 napos diétát azt az idióták szeretik, és felpontozzák...xd
2011. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!