Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képen lévő lányok, milyen...

Képen lévő lányok, milyen alkatúak? Melyikük alkata ideálisabb? Nekem mindkettő alakja bejön, és most fogyózom, hozzájuk hasonlót szeretnék. Hogy lehetne? 165/77kg vagyok,22L.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A bal oldali nem épp vékony, de szerintem nem is dagi. A jobb oldali vékonyabb sokkal. Egyiknek sincs szép/előnyös alkata szerintem. Teljesen átlagos.
2012. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van átlagosak, de szerintem a baloldalinak elég nagy pocikája van:)) Megmozgatnám egy kicsit:)
2012. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Bal oldali dagadt volt régen nagyon azt tudom.Nekem tetszik az ő alkata élőben.:) Sportos,bár pocija az van.:-)
2012. jan. 20. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
hat ha a baloldali leadna 10kgt minimum akkor jol nezne ki, a masik lany az meg átlagos lapos, semmi érdekes nincs rajta..és még gyerektestnek néz ki
2012. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cass90 ***** válasza:

Bal oldali esetében ez a ruha rettentő előnytelen. Nekem is van ilyen ismerősöm: nem kövér, de ha leadna pár kilót nem ártana meg neki ;) Viszont az ilyen testhez álló felsők + a hasi részt kihangsúlyozó mini mellények... Abszolút az alul "kibuggyan" hatást keltik, illetve ezt erősítik fel, még akkor is, ha nem kövér éppen az illető, de azért lenne ott még mit formálni, ledolgozni.

Valamikor mondták, hogy, amikor megfeszíted a hasad, s elől összetudod fogni elől azt a részt, az a felesleg a hasadon. Lehet... Persze vékony lányoknál, mindenkinél van egy pici, de nála azt hiszem többről van szó. Amúgy a jobb oldalinál is látszik a hasánál, hogy kidudorodik, de lehet a rossz ruha választás miatt, vagy fényhatás.

2012. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és meg úgy van az ov is hogy a has alatt, persze h kivan angsulyozva a has, tul rovid ruha, sokat mutat a vastag combokol, és a lab optikailag elvan vagva most nemtudom az fekete terdzokni vagy csizma..teljesen rossz ruhavalasztas..eloszor megkellene tanulnia a lanynk oltozkodni, nem a divat szrint hanem h neki mi az elonyos..
2012. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jobb oldalira akarj hasonlítani.
2012. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ruhától nem is látszik az alak.
2014. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!