Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan legyek megfelelő?

Lányok, hogyan legyek megfelelő?

Figyelt kérdés

167cm/ 50-52 kg

Olyan kövérnek érzem magam, csak azért mert pompon lány vagyok, és nem engem dobálnak, pedig ők is 50-52kg csak magasabbak nálam és ezért vékonyabbnak tűnnek(azok is). Rendszeresen sportolok és megfordult a fejemben, hogy talán zsírmegkötő tablettát kéne ennem...


2012. jan. 21. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !

Eszedbe se jusson! Teljesen tökéletes a testsúly ehhez a magassághoz,sőt talán még kevés is,mert az ideális 57 kg lenne. Hallgass rám,nem fogyni kell hanem sportolni! Sportolj egy héten kétszer minimum,és hidd el az a kis pocak vagy kis combi is eltűnik,amit neked kellemetlenségeket okoz.

Üdv.

2012. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem sem kell. Ehhez a magassághoz egyáltalán nem sok.
2012. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ezzel csak annyi a baj, hogy ha te ilyen magassággal és súllyal kövérnek érzed magad az problémákra utal...hiszen gondolj bele, ha valaki olvassa ezt mondjuk ugyan ilyen magassággal csak 4-5 kilóval többel(ami az ideális lenne) hogy érezheti magát? Aki azt gondolta magáról, hogy "fúú de jó csak vagyok" és rádöbben, hogy vannak olyan lányok akik az 50-52 kilójukkal kövérnek érzik magukat..nem lehet egy kellemes érzés. Ne légy telhetetlen! Gondolom barátaid így is vannak.. van pár rosszabb dolog is az életben mint +2cm.
2012. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és elfelejtettem odaírni, hogy a számokból ítélve szuper alakod lehet, biztos sokan irigyelnek.


Az előző voltam:D

2012. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem sosem leszel megfelelő, mert így döntöttem.

minek is akarsz megfelelni amúgy? kritériumokat kéne kiírni, amiket megfelelő beavatkozással elérsz.

mik a megfelelőséged kritériumai?

2012. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!!

Kritérium nincs, vagy is csak az, amit én a szememmel látok:(. De sportolok rendesen, itthon pedig erősítek:) így majd elérem azt, ahogyan kiakarok nézni

2012. febr. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!