Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudok a képesítésemnek...

Nem tudok a képesítésemnek megfelelő munkát találni. (jelenleg környezettan szakos vagyok) Mitévő legyek, hol próbálkozzam munka reményében? Köszönöm a segítségeteket előre. Zs.

Figyelt kérdés
Hulladékgazdálkodási technológusként végeztem a Főiskolán, ill van kereskedelmi és Tb ügyintéző képesítésem B kategóriás jogosítvánnyal. Sajnos nyelvvizsgával még nem rendelkezem
2011. dec. 21. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én pályakezdő mérnök vagyok (és nem agárármérnök....) lehet én sem fogok munkát találni, ha ez bekövetkezik akkor mindent elvállalok....


Neked is ezt javaslom. Munka mellett kereshetsz a képesítésednek megfelelő állást és ha találsz akkor ezt otthagyod.

2011. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Napkiraly ***** válasza:
kereskedelmi és tb ügyintéző papírjaiddal kezdj valamit, a többinek semmi értelme. Milyen végzettséget ad a környezettan és kinek van ilyenre szüksége?
2011. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én környezetmérnök vagyok,de nem találok ilyet állást/illetve gyakorlat hiányában nem vesznek fel. Ezért más területen dolgozom, ahol most már 5éves tapasztalatom van.
2011. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1957-es vagyok:javítom: környezetmérnök a végzettségem:)
2011. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Környezettan a szak ebből lehetek: hulladékgazdálkodó vagy környezet kutató (ezt választottam) Szerintetek, válaszottam egy olyan képzést melyel nem lehet elhelyzkedni!?(gyakorlati hely megoldva) Mikor megyek így gyesre?
2011. dec. 28. 09:55
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
És minek mentél el ilyen semmit érő szakra? Én biztos nem engedném, hogy ilyen szakokra pénzt adjon az állam.
2012. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Utolsónak: Megnézném, mikor tudnád elvégezni azt a szakot, te seggarcú! :)
2012. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Rólad meg csak úgy süt az intelligencia... Amúgy meg az ilyen szemét szakokat mint hulladékgazdálkodás, szociális munkás, szabad bölcsész, stb... egy idomított majom is el tudja végezni.
2012. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én a környezettanról beszélek. A hulladékgazdálkodási technológus szak nem is felsőoktatás, hanem felsőfokú szakképzés, én úgy tudom.


Hogy a fenébe jön ide a szociális munkás, ahová buta keresztény lánykák szoktak menni, akiket máshová nem vesznek fel, vagy a szabad bölcsész, ami egy megfoghatatlan művészkedés? Én a környezettanról beszéltem, ami egy TTK-s szak, erre te meg jössz ilyenekkel... Biztos nagyon vágod ám a témát...:DDD

2012. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
TTK-ra jártam, matekra. Tudom milyen a színvonal, és láttam, hogy kik járnak oda. Szóval inkább hagyjuk ezt a témát...
2012. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!