Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szorító/vastag övet teszek...

Ha szorító/vastag övet teszek fel akkor oldalt kinyomja a hurkámat. Mit ajánlotok, mivel tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Alapból dagi voltam,de lefogytam mostmár csak ezzel van problémám-a hasammal meg az oldalammal. combom jó fenekem is csak a hasam.izmositani felülésekkel? azt meg kell jegyeznem hogy a futás kb kizárt dolgozok között van,mivelhogy fulladok..
2012. jan. 24. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs rá csodaszer. tovább kell diétázni. vagy ott marad. én is hasra hízós vagyok, onnan ment le legutoljára, de megérte!!! plussz én heti 3ban kocogtam, nincs is annál eredményesebb mozgásforma, ami segít a zsír vesztésben.
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de kizárólag felülésekkel semmit sem érsz el, a hasad megizmosodik,de a zsír nem fog eltűnni róla.
2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!