Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória 2 db ököl nagyság...

Hány kalória 2 db ököl nagyságú töltött káposzta?

Figyelt kérdés
Csak káposzta rizs és sertéshús van benne, meg füszer. nem raktam rá se tejfölt se semmit, kenyret se ettem hozzá. Kb. hány kcal lehetett?
2012. jan. 26. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az ugye attól függ, hogy mekkora az az ököl...
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buta kérdés...

Először is a kishugom ökle, vagy faterom ökle?

Milyen húsból készült csirkemell vagy sertés dagadó esetleg a sertés melyik részéből,mert az sem mindegy?

Nem mindegy a rizs és a hús aránya sem.

Mennyi hozzáadott zsíradék került még bele? Mert valaki a zsírszalonnától kezdve az olajon és a kolbászon át a békönig mindent belerak van aki meg csak natúran készíti....

Szóval lutri megállapítani hány kcal.

2012. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy normál felnőtt női ököl..... az összetevőt meg irtam...... rizs, darált sertéshús meg fűszer.... nincs benne zsiradék. Kb. mennyi lehet?
2012. jan. 26. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Menthetetlen vagy...

Nem érted hogy grammra pontosan kellenének az összetevők? Annyi meg nem elég hogy sertéshús. Met a sertésnek is van soványabb és zsírosabb része is.


Ha azt mondom 1100kcal,akkor jó?

2012. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól, hogy egyszer ettél ilyet nem lesz baj , nyugi !!! Mind bűnözünk :) ! Majd jól lemozgod!
2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!