Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok lett a mai...

Ez nagyon sok lett a mai napra vagy inkább kevés?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete diétázom, és mozgom. Próbálok egészségesen étkezni. A héten elég jól ment.


Viszont a mai napra ettem:

reggeli: két főtt tojás

uzsonna: 3 db jóreggelt keksz

ebédre nem ettem főtételt, mert a szüleim nem voltak itthon és anya nem főzött, de viszont volt győri édes keksz, kb 100g-ettem meg. Nagyon éhes voltam, és jól esett egy kis édesség. Később ettem egy pár falat sajtot 2 paradicsommal és kígyóuborkával.


Ehetek még ma valamit, vagy már ne?


2009. máj. 29. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz még valami tejterméket, de este 6 után, semmit ne egyél, ha komolyra veszed a diétád, és rendszeresebben étkezz!
2009. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2009. máj. 29. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom.. bocs. de te ennyit eszel egész nap??? Én is fogyóztam, de sokkal többet ettem mint te. ( Lefogytam amúgy...) a lényeg az, hoyg sztem ehetsz többet, csak figyelj oda mit eszel. Ne egyél sok szénhidrátot. Én nagyon sok húst ettem, de alig ettem hozzá köretet. Csak 6-7 után ne egyél!
2009. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos koleszos vagyok, úgyhogy nem igazán sok a lehetőség. Csak ebédem van, reggelizni szoktam, és napközben pedig gyümölcsöket eszem. Egyébként én is rájöttem, hogy többet kellene ennem, mert ennek így semmi értelme, de nem tudok magamnak csirkét, halat főzni. Esetleg vasárnap, amit anya ebédre csinál, abból eltudok vinni a hétre.
2009. máj. 29. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy nulla.
2009. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg necces, ha kóteros vagy. Akkor annyit csinálj max, hoyg reggel eszel többet.... edd meg amit ott adnak ebédre , egyél déllután gyülölcsöt vagy vmi könnyűt és ennyi. Vacsizni ne vacsizz.
2009. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!