Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék nem sporttal...

Hogy tudnék nem sporttal látványosan lefogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy kb 1 év alatt szeretnék olyan 25 kg-t fogyni tudom hogy kell sportolni és az étrenden kell változtatni, nekem a sport részével lenne gondom nem túl sok időm van mit tudnátok ajánlani mozgás gyanánt?

Minden választ előre is köszönök!


2012. jan. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tud heti 3-4x 30-40 percet rászánni a futásra, az nem is akar.
2012. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
leírnád mit csinálsz egy nap? egészen részletesen
2012. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fokozatos ch csökkentéssel kalória deficitbe rakod az étrended.

edzésnek meg-fegyencedzés és ugrókötél.

2012. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt én sem hiszem el senkinek, hogy nincs ideje futni heti 3*40 percet. Mindenkinek arra van ideje, amire akar.
2012. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vegyél egy szobabiciklit!
2012. jan. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kalóriadeficit. Viszont 25 kiló súlyfelesleggel egyrszt ne fuss,de ha nem lesz semmiylen edzésed nem lesz túl esztétikus a fogyás..
2012. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat az az igazság hogy ezzel egyet értek hogy mindenkinek arra van ideje amire rá akarja szánni.A szobabicikli nem rossz ötlet sőt.Reggel fél 7-től úton vagyok kb olyan 4-ig és utána meg tanulás ilyenek ami egy délutánhoz hozzátartozik.Olyan 8 és 9 között fejezek be mindent utána fürdés és alvás.Én valami olyasmire gondoltam hogy ilyen általános tornagyakorlatok amiket otthon is meg tudok csinálni csak nem tudom hogy mi mozgat meg mindenhol.Igazából ebben kérnék segítséget.
2012. jan. 29. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor vegyél egy szobabiciklit és mehet rajta az intervall edzés,na ha attól nem fogysz le ,akkor semmitől.és kb egy 30 perces edzés elég is.Más napokon,vagy a bicikli előtt súlyzós edzést is csinálhatnál,de a saját testsúlyos edzés is megteszi
2012. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!