Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő lenne?

Mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés
szeretnék leadni körülbelül 10-15kg-t. Pár hete elkezdtem sportolni (amerikai foci), emellett igyekszem figyelni arra, hogy mit eszek és mennyit. A szobabicajt is igénybe vettem, naponta tekerek vele 40-60 percet.
2012. jan. 28. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ezután már az "igyekszem figyelni arra, hogy mit eszek és mennyit"-től függ, de ha ez valóban oké, akkor mondjuk 4 max. 5 hónap alatt tuti megvan a 15 kiló.
2012. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a többi izmomat is megmozgatnám, pl. fekvőtámaszokkal, törzs emelésekkel, hasprésekkel..


mit és mennyit eszel. és mégis mit és mennyit? ha nem olvastál a heti max. 1 kilós fogyásról (ami azért legyen inkább 0,5 kiló) akkor nem tudom mennyi írást olvastál táplálkozással, fogyással kapcsolatban.

utolsó vizsgámon (amin érdemben semmit nem tudtam) voltak ilyen szép pillanatok, amikor is én pl. a villás targonca biztonságtechnikájához annyit írtam, hogy 'megfelelő' állapotban van.. és hasonlók. AHA! és mi az a megfelelő? :D

te biztos megfelelően fogsz enni, csak kérdés hogy mennyit tudsz a megfelelő étkezésről.

2012. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
annyit tudok róla, hogy kevesebb zsíros kaja, ami nálam azt jelenti, hogy a gyümölcsök felé fordulok jobban, úgy is szeretem őket :D persze nem szeretnék vega lenni,valami száraz húst is eszegetnék, pl rántott csirkemell
2012. jan. 29. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!