Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma csak édességet ettem,...

Nettane kérdése:

Ma csak édességet ettem, annyira kell hogy már sirok érte. Mit csinálljak?

Figyelt kérdés
tegnap szülinapoztunk és sok édességet ettem,egyszerűen nem birom abba hagyni,édességet nem birom lerakni,nem vagyok éhes,de annyira hiányzik a finom ízek,én kimondhatom hogy édesség nélkül nincs életem,az agyam nem tud lekatani róla.2 hétig ment kevés édességgel,de kezdem feladni.mit csinálljak?az édesség bolgogít,ha nem eszem depis vagyok..:'(
2012. jan. 29. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

nézz valami finom fehérjeport

és szedd össze magad

jobbat nem tudok tanácsolni

2012. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát gondold át, mi boldogít jobban. Az, hogy tonnaszámra eszed a sok szemetet és hízol mint egy sertés, vagy az, hogy lefogysz és olyan bomba alakod lesz, amire mindenki felfigyel?


Ha még ezekután is az édességet választod, akkor ez eldöntetett.

2012. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..megpróbálom tartani magam..
2012. jan. 29. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
te döntesz, vagy egy szívtipró pasi (ha lány vagy), vagy az édesség? Ha kövér vagy, akkor logikusan nem kapsz meg egy szépen kidolgozott testű, helyes fiút, hanem egy ugyancsak elhízott embert, aki majd a jövőben veled együtt érelmeszesedéssel fog küzdeni, magas vérnyomással, fulladva megy majd fel a harmadikra... Te döntesz, milyen életet akarsz élni. Erős vagy e, vagy nem. Hogy akarsz majd kimenni a strandra. Tudom, ezek csak külsőségek, de ez irányítja a világot. A ronda kövér emberek, akik a hasukért és minél több édességért élnek, azokat megvetik. A mozgástól endorfin szabadul fel benned, élvezd a mozgást. Kérdezd meg magadtól, mi a fontos az életedben? Az agyoncukrozott torta, ami lassan de biztosan megöl, vagy egy egészséges és fitt bomba alak, és a hozzá kapcsolódó önbizalom, harmónikus párkapcsolat? Mert igen, ha lesz rajtad 10 kiló felesleg az édességszereteted miatt akkor nem szívesen vetkőzöl majd le a párod előtt, két kezeddel eltakarod a hasad majd, neki meg ez nem hiszem, hogy be fog jönni. És édességre pedig ott van a méz, összekevered egy kis sütőkakaóval, ami cukor nélküli, és meg is van a csokid. És még nem is kell belőle sok, mert olyan édes. Ha gondolod papolok még az egészségről, egészségügyi egyetemre járok ;)
2012. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,,:)..a barátomért életmódot fogok váltani..:) mert lehet hogy nem mondja hogy zavarja a felesleg ami rajtam van..:)
2012. jan. 30. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre nemrég Neten bukkantam:

Az ún. „szénhidrát-éhség”, vagyis amikor nagyon-nagyon kívánjuk az édesget, a legtöbbször komoly C-vitamin hiány jele. Nagy adag (akár 5-10 gramm/nap) C-vitamin kiválóan csillapítja.

2012. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oda fogok figyelni ráá..köszi..:)
2012. febr. 1. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Ügyesen!
2012. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre ma bukkantam! egy újságban:

"Az is jó, ha édesség helyett gyümölcsöt eszel. Így a kilókra is vigyázol, sőt az egészségednek is jót teszel. Legjobb, ha a nyers ananászt választod. Az ananászban található a bromelain nevű enzim, ami segíti az anyagcserét. Ezenkívül sok vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet is tartalmaz. Ehhez jön még a cirtin, ami közvetlenül az éhségközpontra hat és csillapítja az éhségérzetet!"


Persze utána néztem neten:

[link]


[link]

Sokkal jobb, mint a gyógyszer! Kár, h manapság mindenre csak gyógyszert írnak fel!

2012. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!