Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor indul meg a fogyás?

Mikor indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elkezdtem fogyózni már egy hónappal ezelött (nem vacsorázom, mellette tornázok,így az ebéd szokott lenni az utolsó evés), de még semmi változás nem történt! Egy deka nem ment le eddig! Egyszer már sikerült ezzel a módszerrel lefogynom 25 kilót fél év alatt, de nem emlékszem, hogy mennyi idő után indult be a "folyamat"! Létezik az, hogy még csak ezután indul be a fogyás? már kezdek kétségbe esni, hogy ennek az önsanyargatásnak nincs semmi értelme! :( Köze lehet ahhoz, hogy 3 hónapja szűltem? ( tudom, hogy szoptatás alatt nem lehet fogyózni, de nekem sajna nincs tejem,úgyhogy nem látom akadályát!) Előre is köszi a válaszokat!
2012. jan. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, komolyabb dolgok miatt is kétségbe eshetnél, de valóban. az önsanyargatásnak rendszerint nincs semmi értelme, ez igaz.


nem tudom miért nem vacsorázol, nem tudom mennyire csökkentetted az energia beviteled, mennyit igényelne a szervezeted, és persze lövésem sincs mennyi tápanyagot adsz a testednek.

az a jó hír, hogy ha neked sincs ezekről fogalmad, akkor ez az egész fogyás téma egy zsákbamacska lesz.

2012. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen! Engem kétségbe ejt a fennmaradt 20 kiló! Ugyanis amellett, hogy anya lettem, szeretnék nő is lenni! Azt sajnos nem tudom, hogy mennyi az energiabevitelem, de azt tudom, hogy a reggelivel és ebéddel nem fogom vissza magam, pont ezért fogyózom így, mert amikor eszem, szeretek olyat enni, ami ízlik is!
2012. jan. 30. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

én is olyat eszek ami ízlik.

de mondjuk, amíg nincs háború, elérhető az élelmiszer bőségben, több közeli boltban is, van hűtőszekrényem, addig egész nap biztosítom a testemnek a tápanyag bevitelt. ha csökkentett mennyiséget eszem, akkor különösen rendszeresen eszem!

2012. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit eltértünk a tárgytól ezzel a háborús dologgal! Ha nem tudsz a kérdésemre választ adni, inkább ne is írj semmit!
2012. jan. 30. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

rohadtul nem tértünk el. TE vagy az, aki tök fölöslegesen éhezteti magát, és nem pedig én.

AZ, aki direkt megvonja a megfelelő aminosav forrást magától, békeidőben, amikor semmi sem kényszeríti erre, nos ítéld meg magad milyen ember..

és ilyen módon persze a fogyás is nehézkes, ami megint csak a kérdésedhez kapcsolódik!

2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2-3 óránként keveset enni. ha a szervezet megszokja a rendszeres táplálkozást, nem fog raktározni, és lassan, beindul a fogyás. De ehhez idő kell, min. pár hónap.
2012. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!