Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen zsírégető, nem izzasztó...

Milyen zsírégető, nem izzasztós gyakorlatok, edzés fajták vannak?

Figyelt kérdés
Olyan gyakorlatokra gondolok, ami a problémás területek célozza (fenék, comb, has), aminek a lényege a kitartás és nem kell hozzá eszköz, mert nincs. Megköszönném, ha küldenétek esetleg videókat is, mert a leírásokból nem mindig tudom pontosa, hogyan kell csinálni.
2012. jan. 30. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést, ami rendesen dolgoztat, az általában izzaszt is.


Célzott gyakorlatok az izmok stimulálására: Guggolás, kitörés, lábemelés, törzsdöntés, fekvőtámasz, és ezek variációi. Keress a bodyrock.tv videói között a youtube-on.

2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

nem izzasztós???

azt a munkakerülő kur-va eget,ez kész:DDDD.

amúgy tessék-

http://www.youtube.com/watch?v=0jzBJ_jxRu0&feature=fvsr

2012. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne izzadjak meg, csak azt, hogy ne legyek tiszta víz a végére. A kitartás alatt arra gondoltam, hogy hosszabb ideig kell megtartani a pózt. Remélem így teljesen érthető.
2012. jan. 30. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

jógázz, ott ki lehet tartani a pózt.

mondjuk egy kézenállás, közben a talpaid a fejedre teszed.

ebbe kinyomni magad majd megtartani egész komoly gyakorlat.

izzadságot meg párologtasd el/töröld le magadról, és akkor a végén nem leszel izzadt.

de sok energiát komoly, intenzív edzéssel égetsz el.

sok zsírt hosszú kis intenzitású, nagy izmokat megmozgató edzéssel, de ez.. már régi módszer, viszont nem annyira izzasztó..

2012. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eszköz és izzadság nélküli zsírégetésre, nincs sok megoldás: otthoni torna, Tai chi, Jóga


Persze még a Tai chi-hez is nem árt egy tanfolyam, hogy a mozdulatsort elsajátítsd.


[link]


A jógát könyvből is lehet tanulni, én is onnan tanultam.


Üdv.

2012. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszöntem szépen!
2012. febr. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!