Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom? Kép lent

Mennyit kellene fogynom? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jan. 31. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Borotváld le a hónaljad, amúgy semmit mert már feszül a bordád a bőrödön..
2012. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
XD ne akarj a tv-ben látható anorexiás nyomorultakhoz hasonlítani ..... Nekem egyáltalán nem tetszik a tested... ( érezd az iróniát! ) Max annyi, ha fogyni szeretnél, csinálj felüléseket de ne vidd túlzásba ne legyen kockás hasad ...az egy nőnél undorító..... meg talán bicózz vagy guggolj ha annyira fogyni szeretnél.... Amúgy ha megkérdezhetem, hány éves vagy? És mi ez a felső a képen?
2012. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jaj ez csak egy egyszerű felső amiben itthon tornázom.nem akarok anorexiás lenni csak pár kg-ot szeretnék leadni.

amúgy 30 éves vagyok.

2012. jan. 31. 19:49
 4/13 anonim válasza:

én teljesen ledöbbentem a kérdésen is, és azon is, hogy valaki így feltölt magáról képet - szerintem nem a testeddel, hanem a fejeddel kellene inkább foglalkozni; egyébként szerintem nem kell fogynod.


de gáz ez az egész!

2012. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Úgy néz ki az a felső túl szoros a képekhez.... :D Amúgy meg én nem néztem volna ki sehogysem a 30 at... Ezek szerint sokáig leszel fiatalos. És a fogyásra visszatérve, max 5 kiló szerintem, de lehet h sokat írok, kicsit a hasadról szedj le és szerintem ideálisabb leszel. De de idióta fogyasztószerekkel meg koplalással, sportolj de ne vidd túlzásba :)
2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ugat a puli a hajlatokban
2012. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
tény, hogy undorító a szőrös nő, meg igazából a férfi, de a borosta az nem vétség, nem vághatja mindenki minden nap... elfoglaltság-szabadidő-bőrérzékenység....
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
leszámítva h eppen bevan húzva a hasad, teljesen aranytalan vagy szerintem, a hasadra kellene edzeni, ott van felesleg, és a combjaidat erositeni, amugy nem fogyasra van szukseged, csak sportra!!!
2012. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 kiló max és soksoksok sport
2012. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is 30 éves vagyok, szerintem hasad nagy, szerintem kb. 5-6 kiló fogyás kellene, hogy jó alakod legyen.
2012. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!