Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalas utan hogyan tovabb?

Koplalas utan hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Elkovettem azt a hibat,hogy koplalassal es vele egyutt sportolassal probaltam fogyni. Nemcsak,hogy nem fogytam,hanem iszonyatoss

Falasrohamok jottek ram. Kb 3 kilotol probalok megszabadulni, mert alma alkat vagyok,ez a haj csak a hasamon van. Ha most elkezdek tobbet enni,hizok es nem fogyok?? Nem tudom hogyan tovabb, szeretnem egy honap alatt leadni,de mivel nincs sok felesleg,ezert nehezebb megszabadulni tole ..


2012. febr. 1. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

hát, háborúk és ínséges idők után kell némi idő, amíg beindul a gazdaság és az élelmiszer termelés.

nézzél segélyek után, ott kaphatsz talán élelmiszert, aztán keress munkát, lesz pénzed ételre. mindenképpen juss kajához, enni kell. éhezés után ne zabálj be rögtön nagyon! vegyél egy tömegnövelőt, ebben hasznos mikrotápanyagok is vannak.

mellette egyél zabot ha találsz. zöldségeket, húsokat. de szépen mértékkel kezdd terhelni az emésztő rendszered.

vitaminkészítmények (multivitamin) után keress ha van erőd! ez nagyon fontos mindig, de a mostani helyzetedben mindenképpen.

sok sikert és egészséget kívánok!


egyébként melyik országban élsz? mi történt arra, hogy ilyen rosszul alakultak a körülmények? (nem nézek híradót, tudom hogy minden nap megy a gyilkolászás, csak éppen azt nem tudom hogy éppen hol, és általában nem is érdekel).

2012. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aczél, ez irónia volt? Szerintem a kedves kérdező saját akaratából koplalt.

Egyél többet, és mozogj többet.

2012. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaaaa.. ezt már egyre inkább képtelen vagyok megérteni sajnos.
2012. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!