Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok?

Túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés

160-163 cm magas vagyok, 62-65 kg között. Túlsúlyos vagyok? Milyen diétákkal tudok egy kicsit leadni? Tudom fejlődésben vagyok meg minden de a fiúk az osztályomban csúfolnak miatta. És ez nagyon zavar. Köszia a válaszokat.

13\L


2012. febr. 2. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha pesti vagy, megmutatom hogyan adj nekik olyan pofont, hogy befogják a szájukat. mert elharapják a nyelvüket..


és ennyit érnek. ne foglalkozz velük. az hogy mekkora vagy, ennyi idősen kizárólag a szüleidre tartozik. ők etetnek, ők látják a helyzetet, és ők irányítják. ha nem jól csinálják, 13 évesen te is aligha tudnád jobban..


ha esetleg mégis változtatnál, van rá lehetőséged, és itt le is van írva minden fontos dolog hozzá.

[link]

2012. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem pesti vagyok...köszi a választ...
2012. febr. 2. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
pofozhatsz egyébként magadtól is, csak vigyázz a kezedre.
2012. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
A 13 éves fiúk általában a lányok felé szekálással és csúfolódással mutatják ki az érdeklődésüket:) Még nem tudják, hogy udvaroljanak, viszont szeretnék, ha észrevennéd őket. Férfiak!!!! (lesznek)
2012. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szò szoros értelmében, eü. szempontból nem vagy az, de pár kg felesleg lehet rajtad.

13 évesen ne diétázz, elég ha nem nassolsz, nem eszel gyors kaját,és nem iszol cukros üdítôt, valamint mozogj többet.

(Az étkezéseid minôsége sajnos a szüleiden múlik 13 évesen...)

2012. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...nem eszek sokat amióta megmérekeztem...cukros üditőket sem iszok..inkább vizet..
2012. febr. 2. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:

de 3 év múlva milyen jó lesz! :D

http://www.youtube.com/watch?v=kr1QVI4FeG8

2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 2. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:
13 évesen ne diétázz, majd nemskára "megnőiesedsz"Akkor már nem lesz gond a súlyoddal:) (ilyen idősen esnek sokan túlzásba, és 20 évesen már bele is halnak)
2012. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
huh..kösz...akk nem is fogok diétázni..de egy 160-163 cm magas lánynak milyen testsúlya van?
2012. febr. 2. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!