Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Update készételeknek...

Norbi Update készételeknek mennyi a kalória-értéke? Hol lehet ennek utánanézni?

Figyelt kérdés
weboldalukon csak a szénhidrát és a glikémiás indexük van feltüntetve
2012. febr. 2. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondoltál? Vagy az ételrendelésre?

2012. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, kalória. Az szerintem nincs fent. Hirtelen a ch-ra gondoltam...

Bocsi.

2012. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, nem valószínű hogy ilyen mértékben érdekelnéd a gyártókat, tehát nem nagyon van feltüntetve. ettől függetlenül is megveszed, nem? akkor meg minek vesződjenek vele?
2012. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerinted miért nem tüntetik fel sehol? Azért mert rengeteg kalória van bennük,mivel nagyon szírosan főznek. Az ebédek minimum 1000kcal-nál kezdődnek.

100kilós ebmer lehet fogyni fog tőle, de egy 60 kilós nő akár még hízhat is ha emellé még picit többet eszik aznap.

2012. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves első (+második): írtam is, hogy a CH-ot tudom, onnan néztem én is :)


Kedves Aczél: megveszem, de érdekel, így mennyi kalóriát fogyasztok naponta, ehhez szerettem volna tudni.


Kedves utolsó: Honnan vetted, amit írtál?

Én 3 hét alatt 65-ről 63-ra fogytam, és csak ebédet rendelek tőlük, többi étkezésnél csak nagyjából veszem figyelembe a kódokat és bűnözni is szoktam... sok ismerősöm is simán fogyott tőle (nem 100 kilósak), szóval nem valószínű, hogy valós, amit írtál. Főleg, mert update-es alapanyagokkal dolgoznak, amik szintén energia-csökkentettek, ergo a kalóriaértéke sem lehet túl nagy.

2012. febr. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!