Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig mindennap 40...

Ha 1 hétig mindennap 40 percet tornázok akkor kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem mind 1 az neked, hogy én mennyit eszek ? Ha nem tetszik valami akkor nem kell hozzáírnod a kérdésemhez ! ^^
2012. febr. 3. 17:29
 12/21 anonim ***** válasza:

nem mindegy nekem.

ha téged meg ennyire nem érdekel az élted, akkor miért írsz ki gyakorin fogyós kérdést?

2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

(Bocs, nyomtam egy tabot véletlen enter előtt)


Inkább nézd meg ezt:

[link]


Kb annyi kaloriát próbálj meg enni, amennyit ezen az oldalon ír. Nekem használ. 2 hete kezdtem el így táplálkozni, akkor 58-59 kg voltam, most 55-56. És nem éhezem, valamint belefér egy-egy apró sütemény is.

Nem is igazán a mérlegnek hiszek, hanem a tükörnek. Mert látom a változást. Ja és nem edzettem semmit, ezalatt a 2 hét alatt, valamint ülőmunkát végzek 8 órában.


(A nem mozgást nem dicsekvés képpen mondtam, arra is szükség van, csak én egyszerűen nem tettem lustaság miatt.)

2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Hidd el, Aczél nem szokott hülyeségeket írni, ahogy most sem teszi. Igaza van. Több kalóriát is ehetsz egy nap, és nem feltétlenül csak zöldségekből és gyümölcsökből kell állnia.


Egyébként pedig 1 hétig (azaz 7 napig) sem egészséges tornázni, mert kell a pihnés a szervezetednek, testednek is. ha meg így belelohalod magad, hamarabb rá fogsz unni az egész fogyókúrára, mint gondolnád és elkeseredésedben csak többet fogsz enni, mert ki fogod jelentni, hogy "nekem már mindegy".


Heti 2 esetleg 3, 1 órás edzés is bőven elég, ha mellette helyesen táplálkozol (és mégegyszer, helyes táplálkozás = IGEN HÚST IS)

2012. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az én 1 éves fiam 1000 kalória körül eszik minden nap.


Gratulálok kérdező :D

2012. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben :) köszönöm a válaszokat akik legalább rendesen próbáltak meg válaszolni és nem flegmán még egyszer köszönöm ! ^^
2012. febr. 3. 19:08
 17/21 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, kérd ki a véleményét, biztos tud adni neked valami kis étrendet, vagy segíteni, hogy mit egyél és mit ne. Önmagában nem elég az, hogy tornázol, tornával amúgy is izmosodsz és nem "fogysz", nem leszel tőle vékonyabb, ha az a cél. Ha vékonyabb akarsz lenni, akkor menj el futni, vagy sportolj valami labdajátékot, de emellett figyelj oda arra is, hogy mit eszel!
2012. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszike:)
2012. febr. 3. 19:33
 19/21 anonim ***** válasza:
tévhit no. 5 - tornától nem lesz izmosabb. pláne nem minimális kalória bevitel mellet.
2012. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nem is izmosabb akarok lenni hanem le szeretnék fogyni :)
2012. febr. 4. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!