Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy győzitek meg magatokat,...

Hogy győzitek meg magatokat, hogy az egészséges ételek finomabbak, mint az egészségtelenek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sehogy,mert nem hiszek ezekben az állításokban.

Változatosan eszünk mindent a tejtől kezdve,a gyümölcsökön,zöldségeken keresztül a húsokig.

Soha nem veszek olyan ételt,amiben adalékanyagok meg tartósítószerek vannak. Azok valóban egészségtelenek.

2012. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit értesz egészséges ételek alatt? Mert nekem nem egyértelmü.


Mellékesen a legtöbb ételt el lehet késziteni könnyitett változatban is (kevesebb zsir - a legtöbb recepthez elég 1-2 teáskanálnyi, kevesebb liszt - sok esetben teljesen értelmetlen berántani vagy behabarni az ételt, vagy csak egész kevés elég bele izként).


Én még soha nem gyözködtem magam, hogy valami, ami nem esik jól akármilyen ok miatt, az finom, mert saját amgamat nem tudom és nem is akarom becsapni.

2012. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sehogy

alapból nem veszek olyan ételt-cola, chips meg hasonlók amikről tudom hogy mű dolgok

szerintem pl tényleg finomabb egy túró almával mint egy tábla csoki

változatosan eszünk, készítünk mindent, így nincs hiány

tej és tejtermékek(túró, sajt, kefír, joghurt) vaj és margarinkrémek, húsok-sertés, pulyka, marha, csirke, kacsa, máj és belsőségek, halak, tojás, liszt, teljes kiőrlésű gabona, zabpehely, zöldségek, gomba, hüvelyesek, magvak, gyümölcsök, fűszerek-mustár, kakaó, fahéj stb stb

2012. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Például egy zserbót, hogy tudtok visszautasítani?
2012. febr. 3. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Néha-néha belefér egy gyorséttermi étel , kóla stb de nem rendszeresen.Húsok közül a sertést , marha húst nem eszem meg.Valamilyen gyümölcsöt minden nap eszek.
2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szerintem egyszerűen finomabbak :)
2012. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem utasítom vissza az összes egészségtelen ételt, mivel a lényeg a mértékletesség. Ne egyél mindennap zserbót, de néha belefér, többi nap meg egyél helyette gyümölcsöt/zabkását/étcsokit/tk. lisztből sütött saját készítésű sütit. :)

Nekem elvem az, hogy olyanokat eszem csak meg, ami finom, ízlik (nyilván ha van lehetőségem választani). Zöldségekből, gyümölcsökből is vannak amiket szeretek, hát ezeket eszem. Édességet imádom, szóval azt is eszem, csak kevesebbet mint mondjuk gyümölcsöt, vagy megpróbálom kiváltani a fentebb írt alternatívákkal.

2012. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

zserbót? konzervatív vagyok. régen sem volt cukor, 1000 éve a harcművészek még gyümölcsöt ettek az édes ízért, nem sütöttek "zserbót"..

és mivel a sütemény nem süti ki magát, ezért rohadtul "felelős" valaki azért, ha megsüti. nyilván a lisztet és a cukrot senki sem enné magában..

2012. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 *gin* ***** válasza:

úgy, hogy utálom a diós sütiket :)


általában az egészségeset kívánom, néha pedig az egészségtelent - ilyenkor kompromisszumot kötök, és csoki helyett proteinszeletet eszek, vagy puding helyett egy jogobella light-ot.

2012. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
utálom a zserbót!
2012. febr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!