Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy győzitek meg magatokat,...

Hogy győzitek meg magatokat, hogy az egészséges ételek finomabbak, mint az egészségtelenek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha megeszel KETTÖ darabka zserbót, attól semmi bajod sem lesz, nem fogsz töle elhizni, meg beteg sem leszel. Ha befalsz egy tespivel, akkor az már lehet probléma.
2012. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én személy szerint utáloma szerbót de más sütit szoktam enni, de próbálom a túrós-gyümölcsös,, joghurtos-gyümölcsös, és a könnyebb piskütákat választani vagy pl imádom a kókuszgolyót de darált zabból szoktam csinálni így is finom
2012. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdekes kísérletben volt részem tegnap. Feleségem sütött egy túrótorta szerűséget, volt benne 1kg zsírszegény tehéntúró, búzadara, 4 tojás, Captain Morgan rumba ásztatott aranymazsola, joghurt, tej, meg némi cukor, kb ennyi. (Tészta nem). Mivel én már rég óta diétán vagyok, nekem pont kellemesen édes volt és laktató. A társaság többi része, főleg a túlsúlyos kollégák ellenben nem találták elég édesnek, és megkenték vastagon LEKVÁRRAL. Mellesleg 2x annyit ettek, mint én. Tehát valahol levonhatjuk a következtetést, hogy minél több cukrot eszik valaki, annál édesebb ételekre van szüksége, ami ugye még több cukrot igényel -> még több felesleges kalória.


Zserbót én speciel szeretem, de csak ha jó szaftos, márpedig sokan szárazra sütik. Igaz, évente egyszer van, akkor belefér 2 kocka.

2012. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egészséges ételeket is lehet finoman elkészíteni, én pl nem lennék képes megenni vagy meginni mindenféle agyon cukrozott dolgot.

Ha csak egy kis ideig nem ennél olyan ételeket amik zsírosak, túl sósak, tele vannak cukorral vagy akár fehér lisztet és később újra megkóstolnád nem is ízlene már

2012. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!