Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt módszer, csak nekem...

Lifetilt módszer, csak nekem tűnik drágának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. mivel a fogyás már alapvetően egy olcsóbb folyamat kéne legyen, mint a hízás.. ráadásul tápkiegek nélkül is tökéletesen le lehet fogyni, még lájftiltesen is, úgy hogy nem lehet panaszkodni..
2012. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha leveszem a havi 20 rongyos kondibérlet és a fehérje árát, máris nem drága.
2012. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg a fehérjepor a drága benne, bár szerintem megéri beruházni.


Én mióta lifetiltezek és ez alapján vásárolok be, kevesebb a bevásárlásaim értéke, mint előtte, amikor még korlátlanul minden szart megvettem.

2012. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *gin* ***** válasza:
100%

attól függ, milyen életmódot folytattál előtte.

nyilván annak, aki minimálbérből eteti a családját és egész hónapban vajaskenyeret eszik párizsival meg lisztes krumplifőzeléket, meg krumplis tésztát, annak drágább lesz.


de egy olyan embernek, aki azért hízott meg, mert minden nap a napi kajái mellé lenyomott egy pár csokit, meg rendelt pizzát, gyors kaját, vagy kifőzdében/étteremben ette a zsíros rántott sajtot, vagy félkész fagyasztott kajákat vett, annak még fehérjeporral is olcsóbb lesz.


ha azt nézzük, én anno vacsorára rendeltem pizzát (kb. 1000), vagy McDonalds (1000-1500), vagy fehérkenyeret ettem mindenféle sajttal meg felvágottal (200-300), most meg fehérjeport iszom. egy hónapra nekem 6000 ft, azaz vacsoránként 200.

arról nem is beszélve, hogy ebédre is simán megfőztem egy bolognait (tészta, szósz, hús: kb. 1200, 2 nap alatt elfogyott), most meg egy hétre 1 kiló csirkemell 30-40 deka rizzsel: 1400, de ez egész hétre elég.

reggeli eddig péksüti volt szinte mindig, az napi 200-400 körül, most 1 natúr joghurt, 50g zabpehely, ami 70+15 ft (1 kg zabpehely 300).


minden attól függ, mihez viszonyítasz, összességében nekem sokkal olcsóbb, és szerintem a legtöbb túlsúlyos embernek is - a túlsúlyt ugyanis fenn kell tartani valamivel, és minél többet eszel, annál többe kerül.

2012. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem pontosan a lifetilt alapján étkezek, de az alapjai ugyanazok. Drágábbnak tűnnek a dolgok, de ha kiszámítod, hogy hány alkalomra eszed meg, akkor már barátságosabb az ára. Én például mióta lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztok, azok nincs farkas éhségem, és kevesebbet is eszek, mert hamarabb "eltelek". Megéri szerintem áldozni az egészségünkre, mert egy életünk van és nem mindegy hogy éljük le. :)
2012. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tápkiegészítők, a kondi, a kondikesztyű, a kondicucc együtt olcsóbb volt, mint amennyivel többet költöttem a kajára. Nálam az volt a legdurvább költség. Mondjuk a kondi nekem 5ezer volt havonta csak.
2013. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!