Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális szerintetek ez?

Normális szerintetek ez?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és 12 éves. 156-7 cm vagyok és 50 kiló.. :/

Szerintetek ez így jó? vagy ha nem akk mit csináljak hogy le mennyen ? sokan mondják hogy kövér vagyok . de nem eszem csokit meg édességet. jah és 5 óra után nem eszek sőt, nem is nagyon eszek ( 1 nap: 3-2 étkezés) iskola elött reggelizem is! :) csak a hasam nagy , vagyis hát nem annyira de azért van hasam :( segítsetek . köszíí :D


2012. febr. 4. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 12/L vagyok.

Naponta 5x kell enni! Szerintem az 50 kg nem vészes a te magasságodhoz, de ha fogyni szeretnél, akkor mozogj sokat. A hasnál nincs helyi zsírégetés, én a futást ajánlom.:) És 5 óra után is kell enni! 6-7 órakor nyugodtan vacsorázhatsz! Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt!


Sok sikert!

Én is fogyozómxD(168 cm, 58 kg:))

2012. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert !
2012. febr. 6. 16:20
 3/7 anonim válasza:

Sztem fogynod kéne DE! Ebben az életkorban nem eglszséges, sajnos ezzel várnod kell, vagy ha nem akk lehetnek következményei.

Én is 12/L vok, és 150 cm magas, és ruhával együtt 36 kg...Na ez nem természetes:)) (végülis nem vok egy gebe, de akk is) Meg az én kilóimnak a többsége az végülis izom (lovagolok, szal érthető)

Amugy nem vagy se duci se semmi, hogyha jól van eloszlatva az a pár koló felesleg, van olyan iss, akinek 2 kg feleslege van, de nagyon rosszul van eloszolva, és ezért kövérnek néz ki.:S

remélem segítettem:)

2012. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. febr. 18. 17:04
 5/7 anonim válasza:

a hasad? akkor ott égess!

1. nap: 5 felülés

2.nap: 10 felülés

3.nap: ha megszakadok, akkor is 15!

4.nap: menni fog a húsz!

5nap: 25, akkor is, könyörgöm, 25, könyörgöm, de lagalább 20!

ezt javaslom.

2012. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez még nem olyan vészes, d eha szeretnéd h vékonyabb legyél akkor járj el rendszeresen sportolni :D
2012. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van egy ugyan ilyen osztálytársam és teljesen jól néz ki! Fogyni?! Dehogy, egyébként teljesen normális.

13/F

2012. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!