Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és sportosabb...

Amióta lefogytam és sportosabb, egészségesebb életmódra váltottam sokkal jobban észreveszem mennyi ember néz ki elhanyagoltan és egyre jobban taszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban taszit ha valaki bálna méretűre van hízva,el van hanyagolva stb. Mostmár pontosan tudom mennyire kis változtatásokkal el lehet érni hatalmas dolgokat,az emberek többsége mégis plöttyedt és egészségtelen. Más is érez így amióta életmódot váltott?
ápr. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Persze, elszomorodik az ember, de mit lehet csinálni? Nem kell semmit. Nekik úgy látszik jó ez így, nem jutottak el arra a pontra, mint mi. Vagy ha igen, azt mi nem látjuk, nincs rá írva, hogy "változás alatt".
ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
90%
Törődj a saját dolgoddal. Örülj neki, hogy te jól nézel ki.
ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%
Én is sportos vagyok és egészséges és vékony. De valahogy nem tűnik fel ha mások nem azok. Mindenki mondja hogy mennyi ember él van hízva Magyarországon, de én nem veszem észre, nem érdekel. Amúgy így hogy mondod, igazad van, jogos a felvetés, de bennem nincsenek ilyen érzések.
ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
73%
Szállj le a magas lóról.
ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
4# miért szállnék, mikor én folyamatosan teszek azért hogy egészséges és fitt leszek, mások meg betolnak egy egész pizzát ebédre,meg se mozdulnak egész nap aztán sirnak hogy kövérek?
ápr. 28. 09:32
 6/56 A kérdező kommentje:
Legyek*
ápr. 28. 09:33
 7/56 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mikor fpgytal le. Tegyuk fel egy éve kezdted.

#5 azert mert egy evvel ezelottig te sem tettel semmit es ugyanolyan plottyedt voltal.


Konkluzio: ahogy a 2es irja

ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt lefogytál más ugyanígy nézett rád. Szóval törődj magaddal és maradj csendben
ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
45%
Ne érezd magad fensőségesebbnek a teljesítményed miatt.
ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ez egyfajta felsobbrendusegi komplexus az 5-os kommented alapjan.

Probald ne attol jobban erezni magad, h kulonb vagy mint a tobbi ember, hanem attol, h a regebbi onmagadhoz kepest fejlodtel - mert az igaz is es tiszteletre melto is.

ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!