Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha megittam most egy...

Baj ha megittam most egy pohár kakaót?

Figyelt kérdés

80 kiló vagyok és az utóbbi egy hétben nagyon odafigyeltem arra h mit eszem. ma is csak ezeket ettem : 2 narancs, 1 körte, egy natur joghurt, gombaleves, 1 liter paradicsomlé


Nagyon gázos h ittam egy pohár forró kakaót ? Beteg vagyok és nagyon kellett vmi forró, de tea nincs itthon és kakaóval vettem be a gyógyszerem.


2012. febr. 4. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél is leírtuk: nem baj, mert nem eszel sokat, de nem is figyelsz oda rá, hogy mit eszel, ezt ne is állítsd. Mert rengeteg felesleges kalóriát viszel be. Okosabban kéne hozzáállni.
2012. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha ilyen kaja mellett beteg lettél. Nem odafigyeltél, hanem minőségi éhezést szenvedtél el: csupa gyümölcscukor, semmi fehérje, illetve esszenciális zsírsavak, vitamin konvergál a nullához. Így nem fogsz lefogyni, és a betegség alatt azt a kis leadott súlyt is visszahízod. Ajánlom, hogy OLVASS utána, mik a rendes diéta alapjai, és ne ilyen agyrémekkel riogass minket, hogy baj-e egy pohár forró kakaó!
2012. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj
2012. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanmár, nem koplalva, meg éhezve kell fogyni. mindent szabad, csak mértékkel. ergo nembaj, h megittad, de ha minden este, meg napi 3x iszod, tehát rászoksz, az már lehet baj.
2012. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én most ettem meg 5 db rétest meg egy fél zacskó puszedlit. Minden héten előfordul, de folytatom tovább a diétát, így nem hízok. 178 cm vagyok és 57 kg.

Nem gáz egyáltalán, néha még a nagyobb zabálásokat is megengedheted magadnak:)

2012. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, tekintve, h masszívan koplaltál egész nap, nem odafigyeltél.


Ha tényleg néznéd, mit eszel, kerülne

- normális főtt étel

- napi 5 étk.

- és fehérje

is a menüdbe.


Ezzel szemben te azt a kevesed is tömény szénhidrátból viszed be. Sebaj, súlyt fogsz veszteni - előbb az izmaidat, aztán a zsírt.

2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!