Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitől lehetne segítséget kérnem?

Kitől lehetne segítséget kérnem?

Figyelt kérdés

A háziorvosom nem segít...de nekem egyedül nem megy a fogyás:( nincs valamilyen intézet féle ahová ha bevonulok segítenek, vagy olyan orvos ami rám szabott étrendet csinál és edzéstervet?

változni szeretnék! már volt hogy sikerült...de sokkal többet híztam vissza:( most 18 éves vagyok és 121 kg:(


2012. febr. 4. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú, lány, magasság, pajzsmirigy szintek, mit eszel és mennyit és mikor és egyáltalán.
2012. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs ! Dietetikus !!! Ő segít !
2012. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

121 kiló...na, akkor jusson eszedbe minden falatnál az, hogy ebbe bele lehet halni. Egyenlőre csak a kajával foglalkozz, aztán menj el sétálni, egyre többet és többet, majd tornázhatsz is közben, aztán jöhet a konditerem hogy ne szedd vissza. Kajánál lényegében annyi, hogy csökkentsd a szénhidrát mennyiségét és emeld meg a fehérje mennyiségét. Szénhidrátot inkább délelőtt egyél, délután inkább csirke, zöldség, stb. Cukot, fehér lisztet egyáltalán ne egyél. Ha nagyon nem bírod, akkor egy kiskanál méz egy marék dióval tökéletes. És főzz zabpelyhet zsírszegény tejben. Édesítőnek használj pl. nyírfacukrot, abból se túl sokat. Aztán ha ráálltál a normális, tápanyagdús kajákra, akkor fokozatosan csökkentsd a mennyiséget. Sokszor egyél egyre kisebb adagokat. Ez felgyorsítja egy kicsit az anyagcserédet. De arra vigyázz, hogy akkor haladj egy lépéssel előre, ha tudod, hogy azt úgy már be tudod tartani, azaz nem törnek rád falásrohamok. + napi minimum 3 liter VÍZ és kész is leszel:)


Hagyj magadnak időt. Ha szép lassan haladsz, nem kell segítséget kérned, menni fog egyedül is!:)

2012. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok, olyan 170 cm

nem tudom a pajzsmirigy szintemet....de anyát 2 éve műtötték a pajzsmirigye miatt

reggel általában keveset eszem, az is zsemle vagy kenyér, itthon ebédelek és este is általában kenyeret eszem... de válogatni nem igen tudok...

mozogni pedig keveset mozgok...régen sokat edzettem és versenyszerüen sportoltam.... de már abba kellett hagynom és nem merek elmenni ilyen súllyal mert nem bírnám az edzések első 10percét sem:(

2012. febr. 4. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! megpróbálok átállni...
2012. febr. 4. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor először orvos, kérd a háziorvosodat, hogy vizsgálják meg a szintjeidet, főleg, hogy van érintett is a családban.
2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!