Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem tornazos dvd-t...

Tudnatok nekem tornazos dvd-t ajanlani? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval 4honapos babam van meg csak szopizik, de muszaj valamit mozognom mert en sajna nem fogyok a szoptatastol. Szoval probalom az update elvet kovetni , es van rubint reka baba mama tornam a babam is elvezi de onmagaban tul rovid a babaval meg eleg annyi torna. Valami olyan kellene ami azert kezdoknek valo meg ugye a szoptatas mellett nem lehet tul durva, de fogyni is lehet tole. Egyaltalan akinek sok sulyfeleslege van annak jok ezek a dvd-k? Regebben konditerembe jartam de csak kardiot javasoltak mindig. Ha nem lenne ilyen ido tudnek sokat setalni a babaval de ez most nem jon ossze... Koszi a valaszokat elore is.
2012. febr. 5. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:

először is tisztázzuk a tévhitedet.

elsősorban a diétától a kalória deficittől fogsz fogyni.

olyan mozgás meg ami otthon is végezhető és sok kalóriát éget az ez-

http://www.youtube.com/watch?v=0jzBJ_jxRu0&feature=fvsr

1perc ugrás/1perc pihenő addig ameddig bírod.

2012. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!