Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire fontos a natúr joghurt...

Ennyire fontos a natúr joghurt a fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy hogyan cserélték le az étrendjüket a fogyókúrázó emberek, és nagyon sok helyen ott szerepel a natúr joghurt, mint reggeli, tízórai, uzsonna, vacsora... Ennyire jó? Én nem tudom, most kezdtem fogyózni, de nagyon nem szeretem a joghurtokat, de lehet, hogy akkor kellene? Tízóraizni vagy uzsonnázni szoktam a főétkezések között, mindkettőre sosincs időm, és általában olajos magvakat tízóraira, kefirt uzsonnára. Ez rossz? L20
2012. febr. 5. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kefír vagy natúr joghurt, igazából tökmindegy.
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *gin* ***** válasza:

a kefir is jó. én sem szeretem a sima joghurtot, kezdetben almás fahéjas light jogobellát ettem helyette, most, hogy már csak az utolsó pár kg van hátra, inkább nem eszem joghurtot.

reggelire a zabpelyhet tejben vagy vízben is fel lehet főzni, mondjuk én gyors felszívódású fehérjeturmixba teszem, az a kedvencem :)

2012. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak annyiban jó joghurt ha nasizni támad kedved inkább egyél egy joghurtot mintsem egy tábla csokit.


Én nem sok fantáziát látok a joghurtban,nagyon sok finomságot lehet készíteni ami kevés kcal,finomabb és jól is lehet lakni tőle.

2012. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!