Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Merjek elkezdeni netes diétát?

Merjek elkezdeni netes diétát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.eddig 20 kgt fogytam úgy hogy 1 nap 600-700 kcalt eszem.most viszont az utolsó pár kilónál megállt a fogyásom.találtam a neten diétákat amik irják hogy 13-nap -8 kg,egy hét -5 kg..megpróbálnám hátha hat.Csak nem fogok hízni tőlük?(lehet több kcalba mint amennyit enni szoktam...)de nagyon szeretnék ezektől megszabadulni..ezekre a diétákra gondoltam,melyik a legjobb?:

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

16|L


2012. febr. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan! fele annyi idő alatt a kétszeresét fogod visszaszedni
2012. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig "diétádnál" nem okozhatnak nagyobb károkat.
2012. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát ne kezdjem? nem azt kérdeztem hogy a mostani diétám mekkora kárt okozott.
2012. febr. 5. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. A kockacukor tudod miből van? Cukorból eltaláltad, és ez kávéval. Így van mekkora egy idióta találta ezt ki?!
2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nemtdom...
2012. febr. 5. 14:15
 6/7 anonim válasza:
A saolin diétát miért nem csinálhatják cukorbetegek? semmi olyan nem szerepel benne, ami tiltva lenne egy diabéteszesnek. csirke, hal, rizs, zöldésg, gyümölcsök... ezt a baromságot.
2012. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Normál esetben a heti -1kg az elfogadható fogygás, ami egészséges. Sok folyadék, zöldség, fehér hús, hal, némi tejtermék, gyümölcs, minimális szénhidrát, és napi 40-60 perc mozgás. A menüt tetszés szerint magadnak állíthatod össze.
2012. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!