Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás koplalás nélkül?...

Fogyás koplalás nélkül? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

154 cm vagyok és jelenleg 66 kiló,tehát el vagyok hízva.sosem voltam vékony alkat,de 56 kilónál legalább belefértem a ruháimba.Hozzá teszem hogy az elmúlt 2 évben 2 babócám is született,tehát nem csak úgy jöttek azok a kilók.

Szeretek enni és szeretek finomakat főzni.

Anyagilag nem állok úgy,hogy mindenkinek mást főzzek,ezáltal olyan étrendet kell kialakítanom,hogy az mindenkinek jó legyen.A hús kihagyhatatlan a napi főzések során.

Kenyeret nagyon ritkán eszek,így azt teljesen ki tudom iktatni az étrendemből,de mi az amit még feltétlenül el kell hagynom?(Tudom,a nasit is el kell hagynom végleg).

Szeretnék fogyni,de azt véglegesen újabb kilók felszedése nélkül.El kell kezdenem vmi tornát is,de nm tudom mi legyen az.Szeretnék futni,de ilyen időben nehéz elkezdeni,na meg a 2 babót nem hagyhatom felügyelet nélkül.

Kb 10-12 kg mennyi idő alatt lehet leadni?

Köszi előre is a válaszokat


2012. febr. 6. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél naponta 1200 kalóriát, este meg tornázz. Vannak a Youtube-on ilyen zsírégetős, izmosítós tornák.

A kalóriákat mindig számold ki.

tavasszal meg ajánlom a 30 perces kocogást, addig biztos van aki tud a babákra vigyázni (férj, szülők).

2012. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlok neked egy könyvet, én megvettem, saját tapasztalat, hogy nagyon jó, és még a gyerkőcöknek sem kell külön főzni, ehetik azt, amit te (meg a férjed).

Ungvári Renáta: Megújulás szülés után. Minden benne van, ami kell, mozgás, étrend és pofon egyszerű, de nagyon szuper receptek.

Az 1200 kalóriás koplalás baromságnak tartom, ha már kalóriaszámlálás, akkor sem a hasunkra ütünk, hogy legyen 1200, hanem kiszámoljuk minél pontosabban, figyelembe véve az aktivitást, az életkort és azt, hogy heti fél kg menjen le.

[link]

12 kg fél év alatt reális, ha nem akarsz először éhen halni, utána meg visszahízni.

2012. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Futáshoz:

[link]


De ne -15 fokban kezdd, mert egy tüdőgyulladás nem hiányzik. Ha edzetlen vagy, várj, amíg +15 fok lesz legalább.


És: ha még szoptatsz, akkor tilos a fogyókúrázás és tilos a megeröltető mozgás is.

2012. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93kg-ról kezdtem szeptemberben,mára kerek 70kg vagyok de még 5-8kg szeretnék fogyni. Én elsősorban a biciklizést és a nasik,kenyér cukros lötyök elhagyását javaslom.. Hülyeség az hogy szoptatánál nem lehet igaz én is megvártam a 11 hónapot.esze mikor alszanak a kicsik rubint réka napi 20 perc önmmagadért. Vacsi helyett én shaket iszom.Nem a felegekbe beszélek nekem is van 3 gyerköcöm a kicsi 15hós és még cicizik...De ha még pici lenne akkor én sem állnék neki....
2012. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

húsből vegyél

sovány darálthúst-pulyka, csirke, sertés

csirke, pulyka, kacsa

halak

máj

elkészítés-főzés, párolás, sütés, grillezés

tojás-főve

zöldségek-párolva, nyersen

gyümölcsök

rizs, krumpli főzve

főzelékek-kefírrel habarva

zöldségkrémleves-kefírrel

zsíros sajt helyett soványat

zsíros tejtermékek helyett soványat

cukros müzli helyett zabpehely

csokik, chips, sütik kiiktatva

üdítők kiiktatva


hízlaló étel nincs csak sok mennyiség és rossz elkészítés

rakott ételeknél-sovány hús, joghurt, sovány sajt, rizs, sok sok zöldség-karfiol, bab, brokkoli stb

gulyásleves-pulykából

pörkölt-csirke, pulyka, sovány sertés-nem zsírral hanem pici olaj több víz

zöldségeket megnövelni, becsemoészni, pl rizotto, gombás rizs

tészták heti 1 vagy -durum, husos zöldséges raguval

paprikáskrumpli, rizeshús csirkéből, sovány sertés

lecsós skaraj

piritott máj főtt krumplival

szószok-spenót, fűszeres paradicsom, sóska

levesnek betétnek, gersli, májgombóc, főtt tojás, főtt hús, mozzarella sajtgolyó, piritott mag-fenyő pl

kolbász, szalámik helyett sonka, tojás

2012. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!